Kadr z teledysku „POLUCJE"

Ryfa Ri promuje swój nowy album teledyskiem do numeru „POLUCJE”


10 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Na kanale WCK 47 pojawił się nowy teledysk Ryfy Ri – tym razem do piosenki POLUCJE. Track pochodzi z jej najnowszego wydawnictwa, ELO POLO IDEOLO. Sprawdź!

RYFA RI & PANAMA – POLUCJE

Realizacją oraz mixem i masteringiem zajął się Dj Lem w Na Rejonie Studio. Producentem wykonawczym był Puszek Ocean. Autorką teledysku jest Eliza Kos, natomiast montaż to dzieło Anny Płażewskiej.

Tak o piosence wypowiadała się autorka przy okazji jej wydania:

POLUCJE to specjalna, walentynkowa premiera z obozu WCK. Ryfa Ri opowiada o niezręcznym romansie, który mógł przydarzyć się każdemu. Subtelne zwrotki raperki położone na zmysłowym podkładzie Panamy to idealna propozycja na „łóżkowy banger” w Święto Zakochanych.

– mówi

Nowa płyta Ryfy Ri

Album o tytule ELO POLO IDEOLO jest rozwinięciem sześcioutworowej EP-ki ELO POLO wydanej w 2021 roku. Wydanie fizyczne możecie zamówić na stronie WCK.

Po świetnie przyjętej epce pt. ELO POLO Ryfa Ri oraz Panama prezentują pełną wersję wydawnictwa zatytułowaną ELO POLO IDEOLO. Uzupełniony o 6 premierowych utworów materiał prezentuje pełne spektrum wrażliwości i umiejętności raperki oraz umacnia jej status nie tylko na kobiecej scenie rapu. Wyprodukowana przez Panamę muzyka obraca się w kręgach RNB, trapu oraz klasycznego g-funku i jest dowodem na to, że Ryfa jest w pełni gotowa na „romans z mainstreamem”.

– czytamy w opisie wydawnictwa

Ryfa Ri – ELO POLO IDEOLO – tracklista

1. POLONEZ feat. Haja Graf, Lazy1, Niunia z Gro
2. POLO DOG
3. GRO$$-POL
4. EJ TY POLO
5. ELO POLO feat. DJ Lem
6. POLUCJE
7. POLOT feat. Mada, Dj Lem
8. POLO-COCKTA feat. Lazy1
9. POPROSZĘ POLOKAINĘ.
10. BROLO
11. POLOWANIE
12. POLODADI aka WYSIADKA
13. POLO-COCKTA (live) feat. Lazy1, Vera Icon, Vika Ładosz

ryfa ri elo polo ideolo
okładka albumu ELO POLO IDEOLO Ryfy Ri

Przeczytaj także: WdoWa, Rena i Ryfa Ri pierwszym singlem zapowiadają wspólny album

Na kanale WCK 47 pojawił się nowy teledysk Ryfy Ri – tym razem do piosenki POLUCJE. Track pochodzi z jej najnowszego wydawnictwa, ELO POLO IDEOLO. Sprawdź! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →