OneRepublic zdradzają szczegóły nadchodzącej płyty

Podziel się newsem:

Amerykański zespół OneRepublic prezentuje nowy singiel z najnowszego albumu i zdradza jego szczegóły. Premiera już niedługo!

Nowy utwór od OneRepublic – posłuchaj Didn’t I

OneRepubic nie pozwalają swoim fanom się nudzić. Właśnie podzielili się nowym utworem i towarzyszącym mu teledyskiem, które są kolejną zapowiedzią nadchodzącego albumu zespołu. Didn’t I to ballada utrzymana w dość radiowym klimacie i zdaje się, że w podobnej, jeszcze bardziej mainstreamowej niż dotychczas stylistyce zostanie utrzymany cały, najnowszy album OneRepublic. Posłuchajcie i zobaczcie klip do najnowszego kawałka!

OneRepublic zapowiadają nowy album – Human

Amerykanie odkrywają również kolejne karty swojego nadchodzącego wydawnictwa. Album Human ukaże się już 8 maja 2020 roku. Podobnie jak w przypadku jego poprzednika z 2016 roku – Oh My My, znajdzie się na nim aż 16 piosenek. Cztery z nich: Rescue Me, Wanted, Somebody To Love oraz Didn’t I będące singlami, znajdziecie w serwisach streamingowych i na kanale OneRepublic na YouTubie. Pełna tracklista albumu pozostaje jeszcze niespodzianką, ale już dziś możecie zamawiać Human w preorderze.

OneRepublic nowy album Human

OneRepublic zagrają w Polsce

Przypominamy również, że niedawno OneRepublic ogłosili, że po sześciu latach wrócą na koncert do Polski, podczas którego zaprezentują swój najnowszy materiał. Zespół wystąpi na warszawskim Torwarze 12 listopada 2020 roku.

OneRepublic w Polsce

Amerykański zespół OneRepublic prezentuje nowy singiel z najnowszego albumu i zdradza jego szczegóły. Premiera już niedługo! Nowy utwór od OneRepublic – posłuchaj Didn’t I OneRepubic nie pozwalają swoim fanom się nudzić. Właśnie podzielili się nowym utworem i towarzyszącym mu teledyskiem, które są kolejną zapowiedzią nadchodzącego albumu zespołu. Didn’t I to ballada utrzymana w dość radiowym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →