Screen z teledysku

„LALISA” – Lisa z BLACKPINK wydała pierwszy solowy krążek


10 września 2021

Podziel się newsem:

LALISA to tytuł pierwszego solowego albumu Lisy z BLACKPINK. Krążek zawierający dwie piosenki ukazał się 10 sierpnia.

Po wypuszczeniu kilku teaserów, wreszcie ukazał się solowy projekt Lisy z BLACKPINK. Na minialbum składają się dwie piosenki – LALISA i Money oraz ich wersje instrumentalne. Wraz z krążkiem wyszedł teledysk do tytułowego kawałka. Nad albumem pracował Teddy – producent odpowiedzialny na hity BLACKPINK, a także m.in. Bekuh Boom, Vince, 24 i R.Tee. YG Entertainment podało, że w preorderze sprzedano ponad 800 tysięcy kopii, co stanowi rekord wśród k-popowych solistek.

Lisa – LALISA, posłuchaj singla

Kolejny solowy projekt członkiń BLACKPINK

Lisa jest kolejną członkinią BLACKPINK, która wydała solowy projekt. Jennie jako pierwsza zadebiutowała w pojedynkę w 2018 roku, wypuszczając kawałek Solo. Następnie na początku 2021 solowe piosenki Rosé On the Ground i Gone dostały się na listy Billboard Global 200 i Billboard Global Excl. U.S. Ostatnią członkinią kwartetu, która nie wypuściła jeszcze własnego kawałka jest Jisoo. Zarówno Rosé, jak i Lisa, musiały połączyć przygotowania do solowych promocji z pracami nad 4+1 Project. Zespół świętował w tym roku 5-lecie debiutu i z tej okazji wydał film, który recenzowaliśmy na początku sierpnia, a także photobook, DVD Summer Diary. Grupa dołączyła też do platformy Weverse oraz otwarto poświęconą im wystawę w Seulu.

LALISA – prawdziwe imię Lisy

Zarówno tytuł płyty, jak i promującego ją singla, to prawdziwe imię artystki. W czasie konferencji poprzedzającej wydanie płyty, Lisa zdradziła, że zdecydowała się w ten sposób zatytułować album, ponieważ poprzez wydawnictwo chciała pokazać samą siebie. Singiel nawiązuje także do jej tajskiego pochodzenia. Artystka poprosiła producentów, żeby nadali piosence tajski vibe, a w teledysku niektóre stylizacje inspirowane są tradycyjnymi strojami z Tajlandii.

LALISA
LALISA, kadr z teledysku

LALISA – odsłuch albumu

LALISA to tytuł pierwszego solowego albumu Lisy z BLACKPINK. Krążek zawierający dwie piosenki ukazał się 10 sierpnia. Po wypuszczeniu kilku teaserów, wreszcie ukazał się solowy projekt Lisy z BLACKPINK. Na minialbum składają się dwie piosenki – LALISA i Money oraz ich wersje instrumentalne. Wraz z krążkiem wyszedł teledysk do tytułowego kawałka. Nad albumem pracował Teddy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →