BTS zapowiada film „Break The Silence: The Movie”. Premiera we wrześniu


07 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

We wrześniu na ekrany kin na całym świecie trafi czwarty film k-popowego boysbandu BTS. Produkcję będzie można obejrzeć również w Polsce. Sprawdźcie szczegóły.

BTS zapowiadają nowy film

Wytwórnia Big HiT Entertainment ogłosiła dziś, że najpopularniejszy k-popowy boysband BTS wypuści do kin swój czwarty film, zatytułowany Break the Silence: The Movie. Pokazy rozpoczną się 10 września.

Break the Silence: The Movie zawierać będzie materiał filmowy nagrany podczas wyprzedanej trasy koncertowej BTS Love Yourself: Speak Yourself, a także spojrzenie zza kulis na członków BTS poza sceną. Jak zapowiada Big Hit, członkowie grupy pozwolą widzom poznać się z innej strony. Nie zabraknie wzruszeń oraz szczerych wyznań.

BTS Break the Silence: The Movie

Film BTS Break the Silence: The Movie w polskich kinach

Przedsprzedaż biletów na pokazy filmu rozpocznie się 13 sierpnia, chociaż dokładna data może się różnić w zależności od regionu. Nie znamy jeszcze dokładnych dat jeśli chodzi sprzedaż i projekcje w Polsce, wiemy natomiast, że film będzie można zobaczyć w Cinema City, Multikinie oraz Heliosie.

Przed premierą, od 28 do 30 sierpnia w kinach w Korei i zagranicą wyświetlany będzie ponownie trzeci film BTS Bring the Soul: The Movie.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:
bts

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.