John Legend zapowiedział nowy album podczas koncertu na Instagramie

Podziel się newsem:

Twórca hitu All of Me dołączył do grona artystów, którzy zagrali domowe koncerty. Dodatkowo, John Legend zapowiedział swój nowy album.

John Legend dołącza do akcji Together At Home i gra koncert w domu

John Legend to kolejny po Chrisie Martinie muzyk, który przyjął wyzwanie lidera zespołu Coldplay i zagrał mini koncert live na swoim Instagramie. Występ odbył się w ramach inicjatywy Together At Home, akcji sygnowanej przez organizację Global Citizen, mającej na celu zrzeszać fanów wokół muzyki, a jednocześnie zachęcać ich do dbania o swoje bezpieczeństwo i pozostanie w domach podczas epidemii koronawirusa.

Podczas godzinnego live’a artysta w towarzystwie swojej córki Luny i żony Chrissy Teigen zaprezentował kameralny koncert, w ramach którego przy akompaniamencie fortepianu zaśpiewał kilka utworów ze swojej dyskografii.

John Legend

Nie zabrakło również niespodzianek. Legend zaśpiewał Love’s in Need of Love Today Stevie’go Wondera, na prośbę córki wykonał również Beauty and the Beast z bajki Piękna i Bestia oraz zaimprowizował nową wersję motywu z serialu The Office. Wraz z żoną i córką stworzył pełną rodzinnej, pozytywnej energii, kameralną atmosferę. Cały koncert możecie obejrzeć tutaj:

John Legend wyda nowy album jeszcze w tym roku

John Legend zapowiedział również, że pracuje nad swoim nowym albumem. Materiał ma się ukazać jeszcze w tym roku. Muzyk dał nawet swoim fanom próbkę zupełnie nowego utworu Actions Speak Louder Than Love Songs, którego fragment zaprezentował właśnie podczas swojego domowego koncertu.

Wszyscy siedzimy w domach. Potrzebujemy muzyki, telewizji, filmów. Potrzebujemy rozrywki, więc niedługo wydam nową muzykę. Nie wiem, jak będzie teraz wyglądał harmonogram pracy nad albumem, ale zaczniemy po prostu układać to jakoś w całość. Na szczęście napisałem i nagrałem już większość. Teraz jesteśmy w trakcie miksowania płyty.

John Legend dodał, że w okresie pandemii może nie być w stanie nagrać teledysków promujących utwory z nadchodzącego albumu, ale zastanawia się nad stworzeniem animacji, nad którymi może pracować jedna osoba. Nie możemy się doczekać efektów!

Tymczasem, czekamy na kolejne instagramowe koncerty z serii Together At Home. John Legend nominował kolejnych dwóch artystów – Miguela oraz Charlie’ego Putha.

Twórca hitu All of Me dołączył do grona artystów, którzy zagrali domowe koncerty. Dodatkowo, John Legend zapowiedział swój nowy album. John Legend dołącza do akcji Together At Home i gra koncert w domu John Legend to kolejny po Chrisie Martinie muzyk, który przyjął wyzwanie lidera zespołu Coldplay i zagrał mini koncert live na swoim Instagramie. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: