Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze

Podziel się newsem:

Niespodzianka! Artur Rojek i Taco Hemingway nagrali wspólną wersję utworu A miało być jak we śnie. Sprawdźcie efekty tej niecodziennej współpracy!

Artur Rojek i Taco Hemingway łączą siły

Czy jeszcze jakiś czas temu ktoś by w ogóle pomyślał o takiej kooperacji? Cóż, Artur Rojek nie przestaje nas w tym roku zaskakiwać. Najpierw wydał album zupełnie inny od tego, czego wszyscy się po nim spodziewali, potem pokazał jak świetnie tańczy, a teraz zaprasza do swojego utworu czołowego reprezentanta polskiej sceny rapowej – Taco Hemingway’a.

Efektem współpracy tych dwóch artystów jest nowa wersja znanego już z najnowszego albumu Artura Rojka utworu A miało być jak we śnie. Taco Hemingway nagrał do niego zupełnie nową, nietypową zwrotkę, w której śpiewa. Na facebookowym profilu Artura Rojka czytamy takie słowa na temat współpracy z raperem:

W piosence pojawia się fragment krytykujący hip hop, ale nie oznacza to, że krytykuję ten gatunek generalnie. Mam swoich faworytów, i na świecie i w Polsce – hip hop nie jest mi obojętny, nigdy nie był. To nie przypadek, że w tej piosence pojawia się Taco Hemingway. Uważam go za jednego z najbardziej interesujących artystów ostatnich lat. Inspiruje mnie, mam pełen szacunek do efektywności pracy jaką wykonuje, i jej wartości. Cieszę się, że on szanuje też moją muzykę. Ta współpraca to dla mnie ogromna nauka oraz ciekawe doświadczenie i mam nadzieję, że początek czegoś nowego.

Artur Rojek – A miało być jak we śnie feat. Taco Hemingway, posłuchaj!

Artur Rojek słucha hip-hopu

Słucham ostatnio tylko polskiego hip hopu.

To słowa Artura Rojka, które znalazły się ostatnio na facebookowym proflu OFF Festival. Nic więc dziwnego, że na fali inspiracji artysty doszło do jego współpracy z Taco Hemingway’em. Dyrektor artystyczny katowickiego festiwalu podzielił się również tym, czego dokładnie słucha z polskiego hip-hopu. Sprawdźcie przygotowaną przez niego playlistę!


Nowy album Taco Hemingway’a coraz bliżej?

Zdaje się, że Taco Hemingway pomalutku przerywa wydawniczą ciszę ze swojej strony. Ostatnio rozważaliśmy, czy raper ponownie zaskoczy nas swoim nowym wydawnictwem w lipcu. Wiele na to wskazuje! Artysta właśnie wrzucił do sieci zdjęcie z wymownym podpisem:

Kiedy scrolluje sobie dmy i dostaje info, że już lipiec…

Taco Hemingway nowy album

Niespodzianka! Artur Rojek i Taco Hemingway nagrali wspólną wersję utworu A miało być jak we śnie. Sprawdźcie efekty tej niecodziennej współpracy! Artur Rojek i Taco Hemingway łączą siły Czy jeszcze jakiś czas temu ktoś by w ogóle pomyślał o takiej kooperacji? Cóż, Artur Rojek nie przestaje nas w tym roku zaskakiwać. Najpierw wydał album zupełnie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →