Nie spotkamy się w tym roku w Dolinie Trzech Stawów. OFF Festival 2020 odwołany

Podziel się newsem:

Zaplanowany na jeden z sierpniowych weekendów OFF Festival niestety się nie odbędzie. Organizatorzy wystosowali oświadczenie.

Niestety, pandemia koronawirusa, która opanowała cały świat, doprowadziła do odwołania lub przełożenia większości letnich festiwali muzycznych. Jeśli chodzi o polskie wydarzenia, to wiemy już, że w tym roku nie odbędą się m.in.: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Audioriver, Kraków Live Festival czy Pol’and’Rock.

OFF Festival 2020 odwołany

Dziś do tego grona dołączył OFF Festival. Twórcy odbywającego się co roku w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach festiwalu, bardzo długo mieli nadzieję, że imprezę uda jednak się bezpiecznie zorganizować, jednak sytuacja wymusiła na nich decyzję o odwołaniu.

Tegoroczna edycja OFF Festivalu zaplanowana była na 7-9 sierpnia, a wśród ogłoszonych artystów znaleźli się: Iggy Pop, Mac DeMarco, Caribou, Bikini Kill, DIIV, Tropical Fuck Storm, Injury Reserve, alyona alyona, Lazarus, Folamour, The Murder Capital, Shura, Piernikowski, Petbrick, Radical Polish Ansambl, Amyl and the Sniffers, Quinn Christopherson i Koza.

OFF Festival nie odbędzie się w tym roku. Oświadczenie organizatorów

Przyszłoroczna edycja OFF Festivalu odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia, a już jutro poznamy pierwszego artystę.


#razemtańczymyrazemwalczymy

Decyzje o odwołaniu tegorocznych festiwali podkreślają tylko, w jak złej sytuacji znajduje się obecnie branża muzyczna w Polsce. Niestety, na ten moment nie może ona liczyć na jakiekolwiek wsparcie od rządu i nie została ujęta w żadnym z czterech zaprezentowanych przez premiera Morawieckiego etapów odmrażania gospodarki.

Nie zgadzamy się na takie traktowanie branży muzycznej, która z roku na rok staje się coraz ważniejszym aspektem naszego życia i napędza polską gospodarkę. Jeśli jesteś z nami – dołącz do kilku tysięcy fanów muzyki i podpisz petycję do Rządu RP o pomoc dla branży eventowej.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej
#razemtańczymyrazemwalczymy

#razemtanczymyrazemwalczymy petycja

Zaplanowany na jeden z sierpniowych weekendów OFF Festival niestety się nie odbędzie. Organizatorzy wystosowali oświadczenie. Niestety, pandemia koronawirusa, która opanowała cały świat, doprowadziła do odwołania lub przełożenia większości letnich festiwali muzycznych. Jeśli chodzi o polskie wydarzenia, to wiemy już, że w tym roku nie odbędą się m.in.: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Audioriver, Kraków Live […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny festiwal

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.