OFF Festival

OFF Festival 2022: Artur Rojek jako guru ogłasza kolejnych artystów


30 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Porzućcie codzienność, wyrzeknijcie się ciszy, zatraćcie się w muzyce – to przesłanie przyszłorocznej, 15. już edycji OFF Festivalu Katowice. Artur Rojek ujawnił przyszłoroczny line-up w spocie, w którym wciela się w rolę psychodelicznego guru. Sprawdźcie, kto w 2022 roku wystąpi w Dolinie Trzech Stawów.

Artur Rojek w psychodelicznym spocie ogłasza kolejnych artystów OFF Festival 2022

Przyszłoroczna, 15. edycja OFF Festival zaplanowana jest na 5-7 sierpnia 2022 roku. W dotychczas ogłoszonym line-upie znaleźli się m.in.: Iggy Pop, Bikini Kill, Yves Tumor & Its Band, Erika De Casier, Natalie Bergman, Yard Act, Mdou Moctar, The Armed, Pi’erre Bourne i Squid. Dziś Artur Rojek, założyciel i dyrektor artystyczny festiwalu, ogłosił kolejne nazwiska.

Przeczytaj: Następca „Kundla” nadchodzi! – wywiad z Arturem Rojkiem

W Katowicach wystąpią również: Metronomy, Rina Sawayama, Molchat Doma, Q, Altın Gün, Dry Cleaning i DJ Seinfeld presents Mirrors: Live.

A tak Artur Rojek zachęca do udziału w OFF Festivalu:

Bardzo szanujemy naszych fanów dlatego co roku staramy się zapewnić im taki program, żeby wyjeżdżając z OFF-a czuli się duchowo nakarmieni i zainspirowani. Przyszłoroczna edycja jest dla nas wyjątkowa, po pierwsze dlatego, że jest jubileuszowa, a po drugie dlatego, że wracamy po czy też w trakcie pandemii. Chcemy, żeby uczestnicy festiwalu poczuli się tak jak kiedyś w najlepszym sklepie z płytami, czy jakby teraz trafili na playlistę, której nie chcą przestać słuchać. Staramy się, żeby poza muzyką na tej playliście znalazły się też inne doświadczenia i doznania. Dlatego będziemy rozszerzać naszą ofertę literacką, a sam festiwal tak jak zawsze będzie bardzo ekologiczny.

Nie robimy OFF-a dla Instagrama tylko dla prawdziwych przeżyć. Dlatego w kampanii promującej naszą imprezę wcieliłem się w rolę szalonego guru, również w komentarzu do rzeczywistości – tej offline i online. Dzisiaj wiele osób do nas mówi z małych, średnich dużych ekranów. Ja mówię: przybywajcie na OFF-a. Tu jest muzyka i my jesteśmy o muzyce

OFF Festival 2022 z kolejnym ogłoszeniem
OFF Festival

Porzućcie codzienność, wyrzeknijcie się ciszy, zatraćcie się w muzyce – to przesłanie przyszłorocznej, 15. już edycji OFF Festivalu Katowice. Artur Rojek ujawnił przyszłoroczny line-up w spocie, w którym wciela się w rolę psychodelicznego guru. Sprawdźcie, kto w 2022 roku wystąpi w Dolinie Trzech Stawów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →