OFF Festival 2020 z nowym ogłoszeniem. Jest kolejny headliner

Podziel się newsem:

Skład tegorocznej edycji OFF Festivalu powiększył się o kolejnych ośmiu wykonawców. Wśród nich jest trzeci headliner. Sprawdźcie, kogo jeszcze usłyszymy w sierpniu w Katowicach.

Tegoroczna edycja OFF Festivalu planowo ma odbyć się w dniach 7-9 sierpnia, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Dotychczas ogłoszonymi artystami byli: Iggy Pop, Mac DeMarco, Shura, Alyona Alyona, Folamour, Bikini Kill, Injury Reserve, Lazarus, Piernikowski i Tropical Fuck Storm. Dziś do składu festiwalu dołączyło osiem nowych nazwisk. Sprawdźcie:

Caribou na OFF Festival 2020

Caribou to jeden z muzycznych projektów Daniela Snaitha. Pod koniec lutego ukazał się jego nowy, pierwszy od sześciu lat, album Suddenly, który usłyszymy na żywo w piątek, 7 sierpnia na głównej scenie OFF Festivalu. Caribou to trzeci, obok Iggy’ego Popa i Maca DeMarco headliner tegorocznej edycji.

Caribou – Never Come Back

DIIV na OFF Festival 2020

Dobre gitarowe granie zapewni nam nowojorski kwartet DIIV. Muzycy niedawno powrócili na scenę po kilkuletniej przerwie. W 2019 roku ukazał się ich trzeci studyjny album Deceiver, najmocniejszy i najbardziej mroczny w dotychczasowej dyskografii zespołu.

DIIV – Blankenship

Petbrick na OFF Festival 2020

Petbrick to efekt współpracy brazylijskiego perkusisty Iggora Cavalery z Waynem Adamsem, z brytyjskiej grupy Death Pedals. Petbrick łączy industrial, metal, noise i radykalną elektronikę.

Petbrick – Horse

Radical Polish Ansambl na OFF Festival 2020

Radical Polish Ansambl to formacja kierowana przez skrzypka Macieja Filipczuka (Lautari, Metamuzyka), która powstała do poszukiwań obszaru wspólnego polskiej muzyki tradycyjnej i współczesnej awangardy.

Radical Polish Ansambl – Tadeusz Sielanka: Tiers Monde

The Murder Capital na OFF Festival 2020

The Murder Capital kroczą hałaśliwym śladem Joy Division, Girl Band czy IDLES. W 2019 roku ukazał się ich debiutancki długogrający krążek When I Have Fears. Piątka z Dublina na płycie nie oswaja niepokojów współczesności, ale wzmacnia je swoją hipnotyzującą, melancholijną i zarazem agresywną muzyką.

The Murder Capital – Green & Blue

Amyl and the Sniffers na OFF Festival 2020

Amyl and the Sniffers to punk’n’roll w czystej postaci. Na froncie mają energię wcieloną, w postaci Amy Taylor, a na koncie debiutancki album uznany za najlepszą australijską płytę rockową 2019 roku.

Amyl and the Sniffers – Some Mutts (Can’t Be Muzzled)

Koza na OFF Festival 2020

Koza określany jest jako enfant terrible polskiego rapu, który prowokuje w nagraniach i łamie wszelkie reguły na scenie. Raper niedawno został też dramaturgiem, współpracując z Krzysztofem Garbaczewskim przy Boskiej Komedii wystawianej w warszawskim Teatrze Dramatycznym.

Koza – Stoły

Quinn Christopherson na OFF Festival 2020

Quinn Christopherson to songwriter z Alaski, który w 2019 roku wygrał konkurs organizowany przez NPR w ramach akcji Tiny Desk. Zaprezentował przejmującą piosenkę Erase Me, opowiadającą o trudnym coming oucie jako osoba transpłciowa.

Quinn Christopherson – Erase Me

Skład tegorocznej edycji OFF Festivalu powiększył się o kolejnych ośmiu wykonawców. Wśród nich jest trzeci headliner. Sprawdźcie, kogo jeszcze usłyszymy w sierpniu w Katowicach. Tegoroczna edycja OFF Festivalu planowo ma odbyć się w dniach 7-9 sierpnia, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Dotychczas ogłoszonymi artystami byli: Iggy Pop, Mac DeMarco, Shura, Alyona Alyona, Folamour, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: