OFF Festival 2020 ogłasza kolejnych artystów


21 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Wczoraj wieczorem poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy w sierpniu wystąpią w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Sprawdźcie, kto zasilił skład tegorocznej edycji OFF Festivalu.

OFF Festival Katowice 2020 odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. W listopadzie poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią na katowickim festiwalu. Byli to: Iggy Pop, Bikini Kill i Tropical Fuck Storm. Teraz do tego grona dołączyło siedem kolejnych nazwisk.

Mac DeMarco na OFF Festival 2020

Mac DeMarco w ubiegłym roku wydał swój najnowszy album Here Comes The Cowboy. W sierpniu na OFF Festivalu 2020 wystąpi w potrójnej roli. Oprócz tego, że zagra koncert, będzie także kuratorem Sceny Eksperymentalnej. Dodatkowo zaprojektował także festiwalowy bilet. Pula wejściówek na festiwal ozdobiona jego grafiką jest ograniczona, więc radzimy nie zwlekać z zakupem!

Mac DeMarco zaprojektował bilet na OFF Festival 2020
OFF Festival 2020 – bilet zaprojektowany przez Maca DeMarco

Mac DeMarco wystąpi na OFFie w niedzielę, 9 sierpnia, na Scenie Perlage.

Mac DeMarco – Nobody


Piernikowski na OFF Festival 2020

Piernikowski znany jest z takich zespołów jak Napszykłat czy Syny. W 2019 roku ukazał się jego najnowszy solowy album zatytułowany The best of moje getto, na którym gościnnie pojawili się: Brodka, Kacha Kowalczyk (Coals), Adam Repucha, Hades i Michał Fetler.

Piernikowski – Dobre Duchy, ft. Kacha Kowalczyk


Shura na OFF Festival 2020

Shura to brytyjska mistrzyni melancholijnego synthpopu, stuprocentowo współczesnego, ale czerpiącego garściami z lat 80., z wczesnych nagrań Madonny czy Kim Wilde. Latem 2019 roku ukazał się jej drugi album zatytułowany Forevher.

Shura – religion (u can lay your hands on me)


Injury Reserve na OFF Festival 2020

Injury Reserve to hip-hopowe trio z Arizony. Na ich debiutanckim albumie, zatytułowanym po prostu Injury Reserve, który ukazał się wiosną 2019 roku – dograli się m.in. JPEGMAFIA, A-Trak i Freddie Gibbs.

Injury Reserve – Koruna & Lime ft. A-Trak


Alyona Alyona na OFF Festival 2020

Alyona Alyona do niedawna była urodzoną na ukraińskiej wsi przedszkolanką, pełną kompleksów i złych myśli. Dziś jest gwiazdą hip-hopu o międzynarodowym zasięgu, wzorem dla wielu (nie tylko) dziewczyn. Zaczęło się od klipu domowej roboty do utworu Ribki, który pojawił się na YouTube’ie jesienią 2018 roku i z miejsca zyskał popularność. Już pół roku później artystka wydała album Pushka, przez wielu uznany za jeden z najważniejszych debiutów 2019 roku.

Alyona Alyona – Велика й смішна


Folamour na OFF Festival 2020

Francuski producent Bruno Boumendil, tworzący jako Folamour, obecnie mieszka i tworzy w Londynie, a specjalizuje się w brzmieniach French house i disco. Oprócz produkcji własnych słynie ze znakomitych remiksów, m.in. Tony’ego Allena i Nightmares on Wax.


Lazarus na OFF Festival 2020

Lazarus jest albinosem, co w Malawi, z którego pochodzi, naraża go na śmiertelne niebezpieczeństwo. Artysta swoją muzyką, bluesem pełnym bólu i nadziei, podjął walkę o lepszy los dla siebie i sobie podobnych. Jego debiutancką płytę – Stomp on the Devil –wyprodukował Johan Hugo (m.in. Mumford & Sons), powstał też dokument o muzyku. Jego misja zyskała wsparcie w ONZ czy Amnesty International.

Lazarus – Ndife Alendo

Wczoraj wieczorem poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy w sierpniu wystąpią w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Sprawdźcie, kto zasilił skład tegorocznej edycji OFF Festivalu. OFF Festival Katowice 2020 odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. W listopadzie poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią na katowickim festiwalu. Byli to: Iggy Pop, Bikini […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.