fot. okładka utworu „Baczyński"

sanah w kolejnej muzycznej odsłonie. Tym razem u boku wokalistki wystąpiła Ania Dąbrowska


04 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

sanah raz za razem odsłania przed nami coraz to nowsze karty swojej wielkiej Uczty. Po wydanym ostatnio utworze z Grzegorzem Turnauem przyszedł czas na kolejny muzyczny przystanek, na którym wokalistka spotkała się z Anią Dąbrowską.

A miała być tylko Uczta

Początkowo Uczta jawiła nam się jako wielki koncert sanah, do której na scenie dołączą goście. Wokalistka zapowiadała ich zwrotem „Jestem fanką…”. Wśród nich znaleźli się m.in. Dawid PodsiadłoVito BambinoKwiat JabłoniArtur RojekAnia Dąbrowska, Grzegorz Turnau czy Igor Herbut, których wypromowały tajemnicze grafiki.

Uczta – określenie oznaczające miłe spędzanie czasu. To wspólne zasiadanie do stołu, a przy tym stole ludzie mogą się zjednoczyć.
Uczta to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu.

Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim!

zapowiada artystka

I tak raz za razem do stołu przyszykowanego przez sanah przychodziły do nas coraz to nowsze utwory. Nic więc dziwnego, że wokalistka nie zwalnia promocyjnego tempa swojego wydawnictwa. Właśnie została nam zaserwowana zupełnie nowa zastawa, a do stołu zasiadła z nami również Ania Dąbrowska.

sanah i Ania Dąbrowska – Baczyński (Pisz do mnie listy), posłuchaj!

Krążek ujrzy światło dzienne już 15 kwietnia 2022 roku. Można go zamówić już teraz w trwającej obecnie przedsprzedaży.

sanah – Uczta Tour 2022, rozpiska koncertów

Szykuje się więc wyborna uczta serwowana przez sanah w roli szefowej kuchni. Tego menu długo nie zapomnicie! Sprawdźcie, gdzie odbędą się pozostałe koncerty z trasy!

sanah uczta preorder płyty
fot. materiały prasowe

sanah raz za razem odsłania przed nami coraz to nowsze karty swojej wielkiej Uczty. Po wydanym ostatnio utworze z Grzegorzem Turnauem przyszedł czas na kolejny muzyczny przystanek, na którym wokalistka spotkała się z Anią Dąbrowską. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →