sanah i Grzegorz Turnau - „Sen we śnie”

sanah i Grzegorz Turnau we wspólnym utworze – „Sen we śnie”


31 marca 2022

Podziel się newsem:

Uczta od sanah

Zapowiadana przez sanah muzyczna Uczta jawi się nam jako coś więcej niż zwykła płyta. Najpierw dowiedzieliśmy się o trasie koncertowej, na której u boku Zuzanny miała wystąpić ścisła topka polskiej muzyki popularnej i alternatywnej. Później okazało się, że nadchodzi również krążek. Trzecią płytę sanah zasiliła wspomniana topka. Do tej pory ukazały się utwory Mamo tyś płakała z Igorem Herbutem, Szary świat z Kwiatem Jabłoni, następnie mogliśmy usłyszeć duet z Natalią Grosiak w piosence Czesława, doczekaliśmy się współpracy sanah z Arturem Rojkiem w kawałku Tęsknię sobie, a także przecinki z duetem Miętha przy okazji Audi.

Uczta – określenie oznaczające miłe spędzanie czasu. To wspólne zasiadanie do stołu, a przy tym stole ludzie mogą się zjednoczyć.
Uczta to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu.

Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim!

zapowiada artystka

Płyta ukaże się już 15 kwietnia, a najnowszym daniem w muzycznej Uczcie sanah jest utwór Sen we śnie. Zuzannę wsparł w tej piosence legendarny Grzegorz Turnau!

sanah i Grzegorz Turnau – Sen we śnie

Muzyczna Uczta na żywo

Wspomniana trasa koncertowa, w którą wyruszy jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce obejmie jedenaście miast, w których artystka zagra dwanaście koncertów.

sanah uczta preorder płyty
fot. materiały prasowe

Uczta od sanah Zapowiadana przez sanah muzyczna Uczta jawi się nam jako coś więcej niż zwykła płyta. Najpierw dowiedzieliśmy się o trasie koncertowej, na której u boku Zuzanny miała wystąpić ścisła topka polskiej muzyki popularnej i alternatywnej. Później okazało się, że nadchodzi również krążek. Trzecią płytę sanah zasiliła wspomniana topka. Do tej pory ukazały się […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →