fot. Ewelina Eris Wójcik

Ralph Kaminski zabiera nas za kulisy „Balu u Rafała”


28 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ralph Kaminski zakończył festiwalowe lato z przytupem. Wokalista w ramach ostatniego tańca postanowił nas zabrać za kulisy Balu u Rafała.

Bal trwa w najlepsze

Co tu dużo mówić – Ralph Kaminski lato 2022 roku z pewnością zapamięta na lata. Wokalista w ciągu trzech miesięcy zdążył podbić Open’era, Olsztyn Green Festival, On Air Festival, a także wiele, wiele innych muzycznych imprez – w tym tę domykającą – Letnie Brzmienia na poznańskiej Malcie. Bal u Rafała nie był eventem jednorazowym, a cekinami i kolorami zdążyła spłynąć tak naprawdę cała Polska. Retromania będzie trwała nadal, a jej kulisy możemy zobaczyć już teraz w specjalnie przygotowanym przez Ralpha wideo.

Przeczytaj: Ralph Kaminski: Bal u Rafała wzorcowym przykładem retromanii [recenzja]

Ralph Kaminski trasa bilety
fot. Beata Macutkiewicz

Ralph Kaminski – kulisy trasy Bal u Rafała – lato 2022, zobacz!

Film zachęca fanów wokalisty do wzięcia udziału w jego jesiennych wojażach, które na ten moment zostały ogłoszone w zaledwie… czterech miastach. Artysta w trzech z nich gra podwójne koncerty, a ich pełną rozpiskę znajdziecie poniżej:

  • 10 listopada 2022 – Centrum Koncertowe A2, Wrocław
  • 18 i 19 listopada 2022 – P23, Katowice
  • 2 i 3 grudnia 2022 – TAMA, Poznań
  • 16 i 17 grudnia 2022 – Stary Maneż, Gdańsk

Do wyżej wymienionych dat na pewno dołączy jeszcze stolica, której nie oszukujmy się – nie może zabraknąć.

Ralph Kamiński – 2 i 3 grudnia, Poznań – bilety

Jeśli byliście uczestnikami tegorocznych koncertów, to z pewnością wiecie, że prezentowana obecnie na żywo nowa płyta wokalisty jest czymś wartym zobaczenia. Zapraszamy Was więc do wzięcia udziału w nadchodzących spektaklach, bowiem artysta wystąpi między innymi w poznańskim klubie Tama dwa razy – 2 i 3 grudnia. Bilety na oba koncerty są dostępne na stronie Biletomat.pl.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Ralph Kaminski zakończył festiwalowe lato z przytupem. Wokalista w ramach ostatniego tańca postanowił nas zabrać za kulisy Balu u Rafała. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Bal trwa w najlepsze […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →