fot, Maciej Chomik

Szczyl i Magiera ponownie razem. Nowy singiel i zapowiedź EP-ki duetu


30 września 2022

Podziel się newsem:

Szczyl nie daje o sobie zapomnieć. Po współpracy z Wojtek Mazolewski Quintet wraca do bardziej rapowych klimatów w singlu z Magierą.

Nie dać o sobie zapomnieć

Rok 2021 bezsprzecznie należał do Szczyla. Niech najlepiej świadczą o tym nagrody Lech Polish Hip-Hop Music Awards przyznawane przez gremium złożone z dziennikarzy oraz słuchaczy. Jego Polska Floryda została albumem roku oraz debiutem roku, on sam raperem roku, a singiel Hiphopkryta nagrany wspólnie z Magierą singlem roku. Teraz duet powraca w nowej odsłonie. Chainz, bo taki tytuł nosi ten utwór, promuje nadchodzącą EP-kę duetu, która ukaże się 21 października! Poznaliśmy szczegóły dotyczące wydawnictwa.

Szczyl – Chainz prod. Magiera

8171 EP nadchodzi!

Pierwszy wspólny projekt Szczyla i Magiery nosi tytuł 8171 EP. Jak możemy przeczytać w opisie preorderu, album zapowiada się dość… tajemniczo:

8171 to debiutancki projekt duetu Szczyl i Magiera, łączący w sobie finezyjne brzmienie tybetańskich gongów z duchowymi rytuałami. Album jest wypadkową metafizycznej podróży dotykającej tematu tożsamości wizualnej młodych Polaków. Wszechstronność przekraczająca wszelkie granice doprowadziła Szczyla i Magierę do mrocznych ścieżek, odsłaniających prawdziwe oblicza nastoletnich serc. Artyści przez duże A, w porę zauważyli ogromny problem kumulujący się wokół młodych, zagubionych odbiorców (wiek: 9-14), dlatego do nich kierują 8171. Na płycie znajduje się osiem przyjaznych, wypełnionych po brzegi pozytywnym myśleniem nutek, które każdego zarażą miłością do życia. Jeśli poszukujesz płyty zarówno do sobotniej potańcówki, ćwiczeń lub pierwszej randki, idealnie trafiłeś. Projekt 8171 to doskonałe połączenie słodkości, agresji i nieuzasadnionego opisu albumu, który w żaden sposób nie nawiązuje do jego treści.

Dostępny jest już także preorder płyty, znana tracklista, a także okładka oraz tracklista 8171 EP. To jak? Zaufacie duetowi Szczyl/Magiera?

Tracklista i okładka albumu Szczyl/Magiera – 8171 EP:

01. 2007

02. Chainz

03. Jaraj feat. Miętha

04. To do wszystkich tych, którzy czują się źle dziś feat. Kacperczyk

05. Hamuj się

06. Rynsztok feat. Holak

07. Paruje mi bar

08. Szyszy

09. Poczuj to (Bonus track) – tylko na wersji fizycznej

10. Niepoukładani (Bonus track) – tylko na wersji fizycznej

Szczyl i Magiera ponownie razem. Nowy singiel i zapowiedź EP-ki duetu

Szczyl nie daje o sobie zapomnieć. Po współpracy z Wojtek Mazolewski Quintet wraca do bardziej rapowych klimatów w singlu z Magierą. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →