Kizo i Wac Toja są już gotowi na lato


30 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Kizo i Wac Toja nagrali numer, który ma predyspozycje ku temu, by stać się hymnem lata na skraju pandemii i, miejmy nadzieję, jej końca.

Wielomilionowy duet

Chociaż Kizo jest najmocniej kojarzony z działalnością w obrębie chillwagonu, a Wac Toja raczej udziela się na własną rękę, raz na jakiś czas zapraszając kogoś do szerszej współpracy producenckiej (jak choćby ostatnio Matheo), to lista wspólnych kawałków obu wspomnianych jest bardzo okazała. Ba, można wręcz powiedzieć, że jeśli pojawiają się w swoim otoczeniu, to raczej będzie z tego hit niosący się po całym kraju.

Wypuszczony pod koniec czerwca zeszłego roku LUCKY PUNCH w szybkim tempie zbliża się do aż 25 milionów wyświetleń. Osiem zdobędzie za chwilę Taki zwyczaj, siedem – Chili Hot. Nawet przeciwnicy ich stylów muszą przyznać, że mają dryg do tworzenia hulających po streamingach numerów. Ta tendencja nie powinna mieć swojego kresu również teraz.

Kizo ft. Wac Toja – LUCKY PUNCH

To jest ich czas

Grubą przesadą byłoby stwierdzenie, że duet czuł pismo nosem, jeśli chodzi o zniesienie części obostrzeń, więc i dlatego wypuścił wakacyjny joint. No nie, tak to nie działa. Należy więc podkreślić mniej lub bardziej przypadkowy timing związany z opublikowaniem Naszego lata. Jak również stylistykę, w której został nagrany, bo to ta może zapewnić mu sukces.

Od dawna do ciepłych dni dobrze pasuje afrotrap, z którym mamy tu do czynienia. Co więcej są też rytmiczne clapy, operowanie automemami (Kizo nawijający o smacznej kawusi), klimat oddechu od zarazy oraz wylewające się z tekstów i obrazka pieniądze. Brzmi, jak rzecz niemal sformatowana pod podbijanie plażowych głośników, co mówimy bez złośliwości. Ot, stwierdzenie muzycznego faktu.

Kizo ft. Wac Toja – Nasze lato

Gorący moment u Waca

O ile Kizo wciąż mniej lub bardziej promuje album Posejdon, który ukazał się w październiku 2020 roku, o tyle jego muzyczny partner dosłownie dwa tygodnie temu zaatakował rynek krążkiem Five, wydanym we współpracy z majorsem w postaci Universal Music Polska. Na koniec jeszcze drobna ciekawostka: wspomniany materiał zadebiutował na OLiS-ie na… piątym miejscu. Przypadek? Nie sądzimy.


Kizo – Lato w Plenerze – Warszawa, Poznań, Katowice – bilety

Kizo podczas Lata w Plenerze zagra aż trzy koncerty – w Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Wejściówki na wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Kizo i Wac Toja nagrali numer, który ma predyspozycje ku temu, by stać się hymnem lata na skraju pandemii i, miejmy nadzieję, jej końca. Wielomilionowy duet Chociaż Kizo jest najmocniej kojarzony z działalnością w obrębie chillwagonu, a Wac Toja raczej udziela się na własną rękę, raz na jakiś czas zapraszając kogoś do szerszej współpracy producenckiej […]

Kizo | Lato w Plenerze | Warszawa | Poznań | Katowice

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →