Adi Nowak, Wac Toja i Dwa Sławy na wspólnym koncercie


22 lipca 2021

Podziel się newsem:

Adi Nowak, Wac Toja i Dwa Sławy już w ten piątek wystąpią w Kołobrzegu na wyjątkowym koncercie. Raperzy dadzą niezapomniany popis swoich umiejętności – w sprzedaży zostały już ostatnie bilety, więc jeśli nie chcecie przegapić tego wydarzenia – śpieszcie się.

Co trzy głowy to nie jedna?

Tak, jasne, wiem, że Dwa Sławy to duet, ale dla dobrego brzmienia policzyłam ich po prostu za jednego wykonawcę. No i chyba musicie się ze mną zgodzić, że w takim wydaniu, trzy rapowe głowy to zdecydowanie więcej niż jedna? Już w ten piątek wszystkich miłośników hip-hopu w Kołobrzegu dosięgnie potężny muzyczny nokaut w wykonaniu tych zawodników. Jeżeli byliście na ich koncertach doskonale zdajcie sobie sprawę, co każdy z nich potrafi dokonać w pojedynkę – a co się stanie, kiedy na scenie pojawią się razem?

Przeczytaj: TEDE & SIR MICH, Wac Toja, Tony Yoru i Trill Pem razem zrobili więcej „WIĘCEJ”!

Adi Nowak, Wac Toja oraz duet Dwa Sławy totalnie i bezkompromisowo rozbujają wkrótce cały Kołobrzeg. Lepiej nie liczyć na cud i zawczasu zaopatrzyć się w bilety. Wątpię, byście chcieli jedynie słuchać o tym, jak inni bawili się na tym wydarzeniu!

Adi Nowak, Wac Toja, Dwa sławy bilety koncert Kołobrzeg
fot. materiały prasowe

Adi Nowak, Wac Toja i Dwa Sławy zrobią to po swojemu

Na najbliższym koncercie w Kołobrzegu zgrały się zupełnie różne muzyczne temperamenty, ale nie bez powodu mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, prawda? Wariat, Adi Nowak, stary-Młody Wilk Wac Toja i wyjadacze rapowej sceny, Dwa Sławy pokażą wszystkim niedowiarkom, jak ich style zazębią się na tej jednej hip-hopowej imprezie.

Adi Nowak – Nienajseksowniejsze EP

Adi Nowak, Wac Toja, Dwa Sławy – 23 lipca – Kołobrzeg – bilety

Raperzy już w piątek, 23 lipca dadzą koncert w Amfiteatrze Kołobrzeg. Wejściówki na ich występ są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Adi Nowak, Wac Toja i Dwa Sławy już w ten piątek wystąpią w Kołobrzegu na wyjątkowym koncercie. Raperzy dadzą niezapomniany popis swoich umiejętności – w sprzedaży zostały już ostatnie bilety, więc jeśli nie chcecie przegapić tego wydarzenia – śpieszcie się. Co trzy głowy to nie jedna? Tak, jasne, wiem, że Dwa Sławy to duet, ale […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Adi Nowak, Wac Toja, Dwa Sławy | 23 lipca | Amfiteatr Kołobrzeg

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →