Polski oddział Def Jam w ofensywie! Do wytwórni dołączył kolejny mocny zawodnik

Podziel się newsem:

Polski oddział Def Jam Recordings nie przestaje zaskakiwać i prezentuje kolejnego mocnego zawodnika w swoich szeregach. Sprawdźcie, kto dołączył do kultowej wytwórni.

Berson w Def Jam Recordings

Stało się, kolejny reprezentant kolektywu SP ZOO dołącza do polskiego oddziału Def Jam Recordings. Wczoraj na socialach kultowej wytwórni pojawiła się zagadka dotycząca kolejnego artysty, który zasili jej szeregi.

Berson – POSZŁO, WESZŁO!

Jedną z podpowiedzi był między innymi udział rapera w akcji zorganizowanej przez Płomień 81, która polegała na interpretowaniu numeru Powiedz na Osiedlu. Wielu słuchaczy obstawiało, że będzie to Kabe, albo Berson. Jak się okazało, chodziło o tego drugiego.

Płomień 81 x SP ZOO – Powiedz Na Osiedlu

Berson jest drugim członkiem warszawskiego kolektywu tuż obok Frostiego Rege, który z legendarną wytwórnią podpisany jest od kilku miesięcy. Charakteryzuje go przede wszystkim mocne, uliczne flow i bezkompromisowa nawijka, o czym możemy przekonać się słuchając jego najnowszego singla.

Charakter mam jak Gattuso

Nowy numer Bersona zdecydowanie przypadnie do gustu fanom piłki kopanej. Bowiem tytuł singla odnosi się bezpośrednio do legendy włoskiego futbolu, a obecnie trenera SSC NapoliGennaro Gattuso, który słynął z niesamowitego charakteru i bezkompromisowych starć na boisku.

Ponadto w numerze doszukamy się mnóstwa odwołań do świata piłki nożnej. Taka tematyka doskonale wpisuje się w drillowy bit wyprodukowany przez @atutowego. Jego produkcje możecie kojarzyć chociażby ze współpracy z Miłym ATZ na jego debiutanckim albumie.

Berson – Gattuso

Muszę przyznać, że ruchy Def Jamu na polskim rynku muzycznym są bardzo przemyślane. Skład wytwórni stanowią doświadczeni gracze jak Włodi, czy Ero, ale także młodzi i obiecujący raperzy jak Hodak, Miły ATZ, czy właśnie Berson. Taka mieszanka młodości z doświadczeniem może tylko zaprocentować.

Polski oddział Def Jam Recordings nie przestaje zaskakiwać i prezentuje kolejnego mocnego zawodnika w swoich szeregach. Sprawdźcie, kto dołączył do kultowej wytwórni. Berson w Def Jam Recordings Stało się, kolejny reprezentant kolektywu SP ZOO dołącza do polskiego oddziału Def Jam Recordings. Wczoraj na socialach kultowej wytwórni pojawiła się zagadka dotycząca kolejnego artysty, który zasili jej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →