fot. materiały promocyjne, źródło: Instagram Ciemnej Strefy

Ciemna Strefa odsłania karty. Na nadchodzącym mixtapie wystapią m.in. Paluch, Janusz Walczuk i Berson


23 listopada 2022

Podziel się newsem:

Ciemna Strefa już niedługo wyda kolejny mixtape. Na krążku nie zabraknie zwrotek Bonusa RPK, co udowodniła niedawno opublikowana tracklista.

Stołeczna ekipa wyda wkrótce kolejny mixtape – znamy tracklistę

Wczoraj w mediach społecznościowych Ciemnej Strefy pojawiła się pełna tracklista CS Mixtape vol. 2. Chwilę przed premierą, która będzie miała miejsce 9 grudnia, dowiedzieliśmy się, że materiał składa się z piętnastu piosenek.

Zobacz: Janusz Walczuk gościem na projekcie Ciemnej Strefy. Fani stołecznej ekipy nie są do końca zadowoleni

Oprócz tytułów piosenek poznaliśmy również wszystkich raperów, producentów i DJ-ów, którzy pracowali nad albumem. Na drugiej odsłonie CS Mixtape, oprócz członków grupy, usłyszymy m.in. ReTo, Bersona, Małacha, Palucha, Erosa i Kosiego czy Sokoła. Obecny będzie też Bonus RPK, który nadal przebywa w zakładzie karnym.

Album z niespodzianką

W oficjalnym sklepie CS ciągle trwa przedsprzedaż materiału w trzech pakietach. Pierwszy z nich, podstawowy, oprócz albumu zawierać będzie też tajemniczy gratis. W wariancie BOX, którego nakład już się kończy, dostaniemy też zapalniczkę, sticker pack, trzy zapachy samochodowe, dwa opakowania bletek, grinder i dodatkową płytę. Ostatni z pakietów to podstawowa wersja CS Mixtape vol. 2 i CS Mixtape vol. 1.

Na płycie znajdziemy mieszankę brzmień ubarwioną gościnnymi zwrotkami weteranów polskiej sceny i reprezentantów młodego pokolenia

– zachęcają wydawcy.

Pierwszy mixtape Ciemnej Strefy trafił na rynek w styczniu zeszłego roku. Wówczas obok Bonusa RPK, Bonza i reszty zawodników wystąpili m.in. AdMa, Ero i Gedziula.

CIemna Strefa Mixtape vol. 1 – odsłuch albumu

Ciemna Strefa już niedługo wyda kolejny mixtape. Na krążku nie zabraknie zwrotek Bonusa RPK, co udowodniła niedawno opublikowana tracklista. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →