kadr z teledysku „Janusz Walczuk”

Janusz Walczuk gościem na projekcie Ciemnej Strefy. Fani stołecznej ekipy nie są do końca zadowoleni


26 września 2022

Podziel się newsem:

Ciemna Strefa i Janusz Walczuk oficjalnie ogłosili współpracę. Reprezentant SBM Label nie został ciepło przyjęty przez fanów warszawskiej grupy.

Janusz Walczuk i Ciemna Strefa łączą siły

Pod koniec zeszłego tygodnia Ciemna Strefa podzieliła się kolejnymi informacjami na temat Ciemna Strefa Mixtape 2. W mediach społecznościowych pojawiła się wieść, że studio warszawskiej ekipy odwiedził Janusz Walczuk. Raper dograł się do utworu Rach-ciach, w którym obok autora Janusza Walczuka wystąpią Czerwin TWM oraz Lewy BRD.

Zobacz: Janusz Walczuk, Frosti i Berson stoją Murem za Bonusem w singlu Nie twoja sprawa

Komentarze pod postem skierowane w Walczuka nie należą do przychylnych. Wielu z użytkowników wyśmiało obecność Janusza w utworze, zarzucając m.in., że piosenka „brzmi jak disco”. Na razie stołeczna wytwórnia nie podała, kiedy Ciemna Strefa Mixtape 2 ujrzy światło dzienne. W sieci pojawiło się już kilka singli. Najnowszy z nich, Aligator, trafił w ręce słuchaczy z końcem sierpnia. W piosence wystąpili Czerwin, Bonzo oraz Żaku, a za produkcję bitu odpowiada Ejten.

Czerwin x Bonzo x Żaku – Aligator

To nie pierwsze połączenie SBM i CS

Podczas akcji #hot16challange2 Białas ogłosił, że ma zamiar stworzyć album Murem za Bonusem, który wyda wytwórnia Bonusa RPK, a cały zysk trafi do rodziny rapera. 16 grudnia zeszłego roku Beezy rzeczywiście wypuścił na rynek wspomniany album, składający się z siedemnastu utworów. Oprócz współzałożyciela SBM Label na krążku pojawiło się wielu gości wspierających Bonusa podczas odsiadki.

Na Murem za Bonusem usłyszeliśmy więc Sokoła, Palucha, Szpaka, Peję, Erosa, Janusza Walczuka, White’a 2115, Kizownika, Rufuza czy Pezeta.

Białas – Murem za Bonusem – odsłuch albumu

Ciemna Strefa i Janusz Walczuk oficjalnie ogłosili współpracę. Reprezentant SBM Label nie został ciepło przyjęty przez fanów warszawskiej grupy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →