kadr z teledysku „RODEO"

Wielki powrót Bonusa RPK. Nowy kawałek tuż za rogiem

Podziel się newsem:

Bonus RPK opublikował w swoich social mediach zapowiedź nowego materiału. Sprawdź, czego możemy się spodziewać.

Wpis Bonusa RPK

Bonus RPK – Wychodzę naprzeciw

Ciemna Strefa prezentuje pierwszy singiel promujący nadchodzący projekt Ciemna Strefa Mixtape 2, którego premiera przewidziana jest na jesień 2022r. Utwór ten w całości został nagrany przez Bonusa RPK kilka tygodni przed osadzeniem go w Zakładzie Karnym i dopiero dziś doczekał się swojej premiery. Bit do tego numeru wyprodukował Flame, a brzmieniem zajął się niezawodny Wowo. Wokale zostały zarejestrowane w CiemnaStrefa Studio. Oprawa graficzna – Kardesign, montaż video – Digital Damage. Zapraszamy do odsłuchu.

– czytamy w opisie kawałka

Murem za Bonusem

Artysta w lipcu 2018 roku został skazany przez sąd na pięć i pół roku więzienia za handel narkotykami. Dodatkowo nakazano zwrócić mu 450 tys. złotych, które miał zarobić przez wprowadzenie 25 kilogramów narkotyków na rynek. Największe oburzenie w związku z tą sprawą wywołał fakt, że w akcie oskarżenia znalazły się fragmenty jego twórczości.

5 i pół roku bezwzględnego więzienia plus prawie pół miliona złotych do oddania… Tak mnie dziś potraktował sąd na Kocjana… Jedynym dowodem w mojej sprawie są zeznania skruszonych świadków koronnych.. Oprócz słowa przeciwko słowu nie ma na mnie nic co mogłoby świadczyć o tym, że handlowałem narkotykami !!! Rozumiem, zakup kontrolowany, podsłuchy, bilingi czy namacalny towar poddany ekspertyzie… Ale nic z tych rzeczy.. Jakby tego było mało, jako dowód w sprawie, wzięli moją twórczość, co już w ogóle jest chore !!!

– skomentował raper w Internecie

Bonus RPK i jego najbliżsi odwoływali się od wyroku, niestety bezskutecznie. Na ten moment jedyną szansą na wcześniejsze wyjście rapera z więzienia jest ułaskawienie przez prezydenta RP, Andrzeja Dudę. W sieci dostępna jest Petycja do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie Oliwiera Roszczyka pseudonim Bonus RPK. Pod wnioskiem podpisało się ponad 100 tys. osób. 

Przeczytaj także: Nowe fakty w sprawie zatrzymania Young Thuga i jego ekipy. Gunna pozostanie w areszcie

Bonus RPK
Bonus RPK, fot. materiały prasowe

Z artystą solidaryzuje się znaczna część sceny hip-hopowej. Część z nich wyraziła swoje wsparcie w formie muzycznej na składance o tytule Murem Za Bonusem, której przewodniczył Białas i która wyszła pod koniec zeszłego roku.

Murem Za Bonusem – odsłuch albumu

Bonus RPK opublikował w swoich social mediach zapowiedź nowego materiału. Sprawdź, czego możemy się spodziewać. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Wpis Bonusa RPK Wyświetl ten post na Instagramie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →