Bonus RPK zatrzymany przez policję!


20 listopada 2019

Podziel się newsem:

Partnerka Bonusa RPK za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów rapera o jego zatrzymaniu. Sprawdźcie szczegóły

Bonus RPK zatrzymany!

Do zatrzymania Bonusa RPK doszło 18 listopada podczas rutynowej kontroli drogowej. Raper został wylegitymowany, a następnie doprowadzony do Zakładu Karnego. Stało się tak, ponieważ za raperem wydano nakaz aresztowania.

O całym zajściu poinformowała partnerka rapera poprzez jego media społecznościowe.

Przypomnijmy, że Bonus nie stawił się w więzieniu 2 września, gdzie miał odbyć karę 5,5 letniego wyroku w sprawie za handel narkotykami i 500 tysięcy złotych przepadku. Całą sytuację opisywaliśmy tutaj. Raper nie przyznaje się do winy, twierdząc, że są to pomówienia. Sąd jednak nie zgodził się na odroczenie wyroku.

Dostałem odmowną decyzję odnośnie odroczenia kary. Przyzwyczaiłem się już. Witamy w kraju dobrej zmiany. Zniszczyć, zabrać, zniewolić

Następna rozprawa dotycząca odroczenia wyroku, ma odbyć się 29 listopada. Co więcej, raper złożył wniosek o kasację wyroku do Sądu Najwyższego, a także wysłał prośbę o ułaskawienie do prezydenta Andrzeja Dudy.

Bonus RPK – Bloków rezydent

bonus

Pomimo wyroku, Bonus RPK od września pozostawał na wolności. W tym czasie, 4 października ukazała się jego kolejna płyta – Bloków rezydent. Jest to album, który jest połączeniem dwóch muzycznych światów. Nie brakuje klasycznych, oldschoolowych brzmień, oraz nowoczesnych trapowych podkładów. Raper na swój najnowszy krążek zaprosił między innymi Palucha, Kękę, ReTo, Onara, czy Eldo.

Bonus RPK feat. ReTo, Czerwin TWM – NIEPOKÓJ

Partnerka Bonusa RPK za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów rapera o jego zatrzymaniu. Sprawdźcie szczegóły Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Bonus RPK zatrzymany! Do zatrzymania Bonusa RPK doszło 18 listopada podczas rutynowej […]

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →