Paluch powraca z trasą koncertową „Czerwony Dywan”. Sprawdźcie, gdzie zagra


09 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Paluch kontynuuje trasę koncertową promującą album Czerwony Dywan, który swoją premierę miał w grudniu 2018 roku. Sprawdźcie, czy raper pojawi się w Waszym mieście.

Poznański raper w dalszym ciągu promuje swój ostatni album Czerwony Dywan, który do tej pory pokrył się już potrójną platyną.

Co prawda w ostatnim czasie nie usłyszeliśmy żadnego nowego utworu od Palucha, ale mogliśmy usłyszeć go między innymi na najnowszej płycie Kękę w utworze Moje Sny, którego produkcją zajęli się Worek i Moody Scrag.

Kękę ft. Paluch – Moje Sny

Poznaniak także dograł zwrotkę do najnowszego utworu ShelleriniegoRestart. Oprócz Palucha w utworze usłyszymy także Sariusa i Gibbsa, który zajął się produkcją utworu.

Shellerini ft. Gibbs, Paluch, Sarius – Restart

Paluch – trasa Czerwony Dywan 2019

Raper w najbliższych dniach rozpocznie kolejną część swojej trasy koncertowej. Poza polskimi miastami Paluch odwiedzi także Amsterdam. Najbliższy koncert odbędzie się już 12 października, natomiast cała trasa koncertowa dobiegnie końca 15 grudnia.

paluch czerwony dywan trasa koncertowa 2019

12.10. – Kraków
18.10. – Rzeszów
19.10. – Stalowa Wola
25.10. – Zabrze
26.10. – Szczecin – Hip-Hop Festival Szczecin 2019
02.11. – Warszawa
03.11. – Lublin
09.11. – Amsterdam – Amsterdam.pl Hip Hop Festival 2019
15.11. – Gdynia
22.11. – Wrocław – Wrocław Hip Hop Festival 2019
23.11. – Piła
06.12. – Poznań
07.12. – Radom
15.12. – Łódź – Illegal Noise

Paluch – Czerwony Dywan – bilety

Bilety na większość koncertów są wciąż dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Paluch kontynuuje trasę koncertową promującą album Czerwony Dywan, który swoją premierę miał w grudniu 2018 roku. Sprawdźcie, czy raper pojawi się w Waszym mieście. Poznański raper w dalszym ciągu promuje swój ostatni album Czerwony Dywan, który do tej pory pokrył się już potrójną platyną. Co prawda w ostatnim czasie nie usłyszeliśmy żadnego nowego utworu od […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Paluch - Trasa Czerwony Dywan

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.