Paluch kolejnym gościem na nowej płycie Kękę

Obserwuj nas na instagramie:

Kękę we wrześniu wydaje swój najnowszy album zatytułowany Mr. Kękę. Raper zdradził ostatnio, że na jednym z kawałków z płyty gościnnie pojawi się Paluch.

13 września ukaże się najnowszy długogrający krążek Kękę – Mr. Kękę. Do tej pory poznaliśmy już trzy single, które znajdą się na płycie: Safari, Ty do mnie przyszłaś (z gościnnym udziałem Grizzlee’go) i Myślę o tym.

Paluch gościnnie na Mr. Kękę

Teraz raper z Radomia ogłosił kolejnego gościa, który gościnnie pojawi się na jednym z kawałków. Będzie to przedstawiciel poznańskiej sceny hip-hopowej – Paluch.

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy Kękę połączył siły z Paluchem. Pięć lat temu, na albumie poznańskiego rapera – Made In Heaven, znalazł się utwór nagrany z Kękim – Od dziecka.

Nie wiadomo, czy utwór trafi do sieci jeszcze przed premierą albumu, nie znamy jeszcze także jego tytułu. Zanim więc poznamy więcej szczegółów, posłuchajcie poprzedniego kawałka raperów:

Mr. Kękę trasa koncertowa – bilety

Wraz z wydaniem nowej płyty radomski raper jesienią ruszy w trasę koncertową – Mr. Kękę, która obejmuje 12 klubowych koncertów, w największych polskich miastach. Sprawdźcie, gdzie będzie można zobaczyć go na żywo:

20.09. – Łódź, Teatr Club
21.09. – Wrocław, Akademia Klub
28.09. – Rzeszów, klub Pod Palmą
03.10. – Lublin, Klub 30
11.10. – Bydgoszcz, klub Estrada
12.10. – Gdańsk, klub B90
13.10. – Toruń, klub Lizard King
18.10. – Radom, Klub Strefa G2
08.11. – Poznań, Klub Muzyczny B17
15.11. – Częstochowa, klub Rura
23.11. – Zabrze, klub CK Wiatrak
29.11. – Olsztyn, klub Nowy Andergrant

A bilety na wszystkie koncerty z trasy znajdziecie na stronie Biletomat.pl.


 Paluch – bilety na koncerty

Palucha na żywo można zobaczyć tego lata podczas wielu letnich festiwali. W sierpniu zobaczymy go np. podczas Polish Hip-Hop Festival Płock 2019. Natomiast jesienią odbędą się kolejne koncerty promujące ostatni album Palucha – Czerwony Dywan. Raper 2 listopada wystąpi w warszawskim Palladium i dzień później,  3 listopada w krakowskim Studio.

Kękę we wrześniu wydaje swój najnowszy album zatytułowany Mr. Kękę. Raper zdradził ostatnio, że na jednym z kawałków z płyty gościnnie pojawi się Paluch. 13 września ukaże się najnowszy długogrający krążek Kękę – Mr. Kękę. Do tej pory poznaliśmy już trzy single, które znajdą się na płycie: Safari, Ty do mnie przyszłaś (z gościnnym udziałem […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →