Kękę z kolejnym singlem. Zobacz teledysk do utworu „Myślę o tym”


10 czerwca 2019

Podziel się newsem:

KęKę nadchodzi z kolejną płytą! Właśnie otrzymaliśmy teledysk do singla promującego najnowszy album rapera. Zobaczcie Myślę o tym!

KęKę czyli Piotr Siara, twórca labelu Takie Rzeczy, od lat zajmuje jedną z czołowych pozycji na polskiej scenie rapowej. Ma już na swoim koncie 4 płyty, wszystkie docenione przez środowisko hip-hopowe i pokryte platyną. Raper poprzez swoją szczerość i bezpośredniość zyskał sobie ogromną rzeszę fanów, wśród której cieszy się stałym szacunkiem i wciąż rosnącą popularnością.

KęKę – premiera nowej płyty Mr KęKę – 13 września

KęKę nie zwalnia tempa i zaledwie rok po premierze swojej ostatniej płyty To Tu zapowiedział premierę kolejnej! Jego piąty album, zatytułowany Mr KęKę, ujrzy światło dzienne 13 wrześniaDo tej pory, nadchodzące wydawnictwo promowały dwa single – Safari oraz Ty do mnie przyszłaś z gościnnym udziałem Grizzleego, do którego powstał świetny klip nagrany metodą one shot.

Mr Kękę - okładka płyty

Właśnie otrzymaliśmy kolejny utwór z albumu Mr KęKę. Myślę o tym to wyjątkowy, nasycony patriotycznym wydźwiękiem kawałek – pierwszy taki w całej twórczości radomskiego rapera. W klipie. za który odpowiedzialna jest ekipa Marathon Films, pojawili się ciekawi goście. Wśród nich znaleźli się m.in. Solar, Paweł Domagała oraz Czarek Jóźwik, Robert Pasut i Rafał Masny z AbstrachujeTV.

Zobaczcie teledysk KęKę – Myślę o tym


Album Mr KęKę możecie już zamówić na takierzeczy.com. Specjalna preorderowa wersja zawiera bonusowy utwór oraz specjalne kolekcjonerskie opakowanie. To na razie wszystkie informacje, jakie mamy o płycie. Kolejne niespodzianki będą stopniowo odsłaniane.

KęKę możecie zobaczyć tego lata na dwóch festiwalach: Mazury Hip Hop Festiwal 2019 i Polish Hip-Hop Festival Płock 2019.

KęKę nadchodzi z kolejną płytą! Właśnie otrzymaliśmy teledysk do singla promującego najnowszy album rapera. Zobaczcie Myślę o tym! KęKę czyli Piotr Siara, twórca labelu Takie Rzeczy, od lat zajmuje jedną z czołowych pozycji na polskiej scenie rapowej. Ma już na swoim koncie 4 płyty, wszystkie docenione przez środowisko hip-hopowe i pokryte platyną. Raper poprzez swoją […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →