Mr. Kękę zdradza datę premiery nowego albumu!

Obserwuj nas na instagramie:

Raper podsumowuje poprzednie wydawnictwo i zapowiada nowy materiał.

Rok temu – 23 marca 2018 – swoją premierę miał ostatni album Kękę – To tu.  Płyta okazała się dużym sukcesem, już w preorderze pokryła się złotem. Z okazji rocznicy artysta postanowił podsumować wydawnictwo.

Pisałem ten krążek w bardzo dobrym dla siebie okresie życia. Wszystko się układało, co zresztą słychać na albumie. Myślę, że po latach będzie to dla mnie piękny wycinek historii mojego życia. Jak pokazują statystyki, album znalazł swoich odbiorców. Mimo pozytywnej treści i okołorodzinnej tematyki.

Raper zdradził także datę premiery nowego albumu. Krążek Mr. Kękę ukaże się 13 września. Wydawnictwo promuje singiel Safari. 

View this post on Instagram

Równo rok temu, 23.03.2018, ukazał się mój najnowszy album "To Tu". Z tej okazji postanowiłem się z Wami podzielić, garścią odczuć i statystyk. Oraz małym info na koniec ? 1️⃣ Album zadebiutował na 1 miejscu listy Olis i spędził na nim łącznie 3 tygodnie z rzędu, by pozostać w Top 50, przez 31 tygodni. 2️⃣ Kupiliscie ok 19 tys preorderów, ozlacajac krążek jeszcze przed premierą. Obecnie album ma status Podwójnej Platyny, z widokami na dołożenie kolejnego wyroznienia. 3️⃣ W serwisie YouTube, odtworzyliscie utwory z To Tu, ok 120 milionów razy! 4️⃣ToTuTour nieprzerwanie od premiery odwiedza polskie miasta. Graliśmy też dla Rodaków w wielu krajach europejskich i pierwszy raz w USA. Obecnie robimy 2 lub 3 kółko po kraju ?Np w Warszawie 13.04 będziemy chyba 4 raz, a w 1000-nej Proximie, zostało ok 10 biletów. Także dzięki! —————————————————————— Pisałem ten krążek w bardzo dobrym dla siebie okresie życia. Wszystko się układało, co zresztą słuchać na albumie. Myślę, że po latach będzie to dla mnie piękny wycinek historii mojego życia. Jak pokazują ww. statystyki, album znalazł swoich odbiorców. Mimo pozytywnej treści i okołorodzinnej tematyki. Moje podejście do rapu, które od zawsze podpowiadało mi, żeby zwyczajnie opisywać to co się u mnie dzieje, po raz kolejny się sprawdziło. Zamierzam tak dalej pisać, nie oglądając się na nic. Nawet jak moje życie oraz spojerzenie na wiele spraw, staje się dla niektórych, coraz bardziej odległe. Robię co czuję , i daje Wam to najlepiej jak potrafię. Tak zostanie. —————————————————————— W połowie września mam urodziny. Jestem już w wieku w którym raczej daje się prezenty niż otrzymuje ? Dlatego, po raz drugi robię sobie urodziniwy prezent i 13.09.2019 światło dzienne ujrzy mój 5-ty album, zatytułowany "Mr KęKę". Pozdrawiam Wszystkich którzy towarzyszą mi w tej przygodzie.

A post shared by Mr. KęKę (@mrkekeoficjalnie) on

Wciąż jeszcze trwa trasa koncertowa promująca album To tu. W najbliższym czasie rapera będzie można zobaczyć na kilku koncertach w Polsce:

30.03 – Grudziądz, Akcent
05.04 – Słubice, Prowincja
07.04 – Łódź, Magnetofon
12.04 – Gdynia, Ucho
13.04 – Warszawa, Proxima

Bilety są dostępne w sprzedaży na BILETOMAT.PL.

Raper podsumowuje poprzednie wydawnictwo i zapowiada nowy materiał. Rok temu – 23 marca 2018 – swoją premierę miał ostatni album Kękę – To tu.  Płyta okazała się dużym sukcesem, już w preorderze pokryła się złotem. Z okazji rocznicy artysta postanowił podsumować wydawnictwo. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →