Mr. KęKę opublikował klip do pierwszego singla z nowej płyty! Posłuchaj Safari!


18 grudnia 2018

Podziel się newsem:

Radomski raper w nowym kawałku rozprawia się z hejterami. 

Na jakiś czas zniknął ze społecznościówek, by powrócić jako Mr. KęKę z zapowiedzią nowej płyty. Już wtedy można było się spodziewać zmian, bowiem mimo ogromnego sukcesu (poprzedni album „To Tu” otrzymał Podwójną Platynę), Mr. Kękę odczuwał jednak pewną gorycz porażki.

Nie byłbym jednak sobą, gdybym był do końca usatysfakcjonowany. Bo chociaż, udowodniłem sobie i reszcie, że z pozytywnym albumem, mówiących o raczej mało popularnych wartościach,(rodzina, dom, spokój, rutyna, konsekwencja, oszczędność) można osiągnąć sukces komercyjny, to jedna rzecz nie daje mi spokoju. Mianowicie to, że kulturalny język i wyważony dobór słów, sprawia, że spora część ludzi ,zwyczajnie KU*!!A NIE ROZUMI!!!!! ALE TYM JUŻ ZAJMIE #MR.KĘKĘ w 2019

Tak Piotr Siara zajawił swój kolejny album, który najwyraźniej nie będzie już tak „grzeczny”, choć nadal – z pozytywnym przekazem. Pierwsze uderzenie? Mr. KęKę wali między oczy hejterom, którzy uważają, że rapowanie o fajnych rzeczach jest… nudne i beznadziejne.

Komu jeszcze się oberwało? Posłuchajcie singla „Safari” zapowiadającego nowy krążek radomskiego rapera, który pojawi się w 2019 roku.

Aktualnie Mr. KęKę koncertuje również w największych miastach Polski w ramach trasy promującej jego ostatni krążek „To Tu”. 22 grudnia KęKę wystąpi we Wrześni, 18 stycznia w Krakowie, a 13 kwietnia w Warszawie. KęKę pojawi się też na Śląski Rap Festival 2019, który odbędzie się 19 stycznia w katowickim Spodku.

Bilety na festiwal oraz wszystkie koncerty KęKę znajdziecie na Biletomat.pl!

 

Radomski raper w nowym kawałku rozprawia się z hejterami.  Na jakiś czas zniknął ze społecznościówek, by powrócić jako Mr. KęKę z zapowiedzią nowej płyty. Już wtedy można było się spodziewać zmian, bowiem mimo ogromnego sukcesu (poprzedni album „To Tu” otrzymał Podwójną Platynę), Mr. Kękę odczuwał jednak pewną gorycz porażki. Nie byłbym jednak sobą, gdybym był […]

Mr. KęKę - koncerty!

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →