Kękę jesienią rusza w trasę. Jakie miasta odwiedzi raper? Bilety


17 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

KęKę wydaje nowy album, którego premiera jest zapowiedziana na 13 września. Jesienią rozpocznie się trasa Mr. KęKę. Sprawdź, czy raper odwiedzi również Twoje miasto!

Mr. KęKę będzie piątą płytą w dorobku radomskiego rapera. Wszystkie poprzednie wydawnictwa (Takie RzeczyNowe RzeczyTrzecie RzeczyTo Tu) zyskały mocną aprobatę środowiska hip-hopowego i pokryły się platyną. Znając pozycję KęKę w rap grze – nie inaczej będzie tym razem.

Najnowszy album ukaże się 13 września. Do tej pory promują go trzy singleSafari, Ty do mnie przyszłaś oraz Myślę o tym.

KęKę – Myślę o tym, zobacz klip do najnowszego singla

KęKę – Ty do mnie przyszłaś, zobacz klip do singla

Konkurs na limitowane gadżety od KęKę

KęKę zastosował ciekawą formę promocji płyty Mr. KęKę. Jakiś czas temu dodał na swoim facebooku post ze zdjęciem przedstawiającym ciekawe, limitowane gadżety. Wśród nich znalazły się maski z klipu do utworu Safari, tablica, która pojawiła się w teledysku do Zoba, zoba, niedostępna już EPka Basement Disco, nagrana z Hase, prototyp T-shirtu Cesarz, który nie wszedł do produkcji oraz nagroda za debiut z festiwalu w Giżycku.

Te i parę innych, ekskluzywnych gadżetów można zdobyć w konkursie. Co należy zrobić? Zamówić preorder płyty Mr. KęKę, wrzucić na Instagrama okładkę albumu i oznaczyć post hastagami #MrKęKę oraz #MamPreorder, a następnie trzymać kciuki za to, żeby KęKę wylosował właśnie Was. Zapraszamy do zabawy! :)

Trasa Mr. KęKę – jesień 2019 – bilety

Wraz z premierą płyty, ruszy trasa koncertowa. KęKę odwiedzi 12 klubów w największych polskich miastach, gdzie będzie promował swój najnowszy krążek. Rozkład jazdy wygląda następująco:

Łódź, 20 września, Teatr Club

Wrocław, 21 września, Akademia Klub

Rzeszów, 28 września, klup Pod Palmą

Lublin, 3 pażdziernika, Klub 30

Bydgoszcz, 11 października, klub Estrada

Gdańsk, 12 października, klub B90

Toruń, 13 października, klub Lizard King

Radom, 18 października, Klub Strefa G2

Poznań, 8 listopada, Klub Muzyczny B17

Częstochowa, 15 listopada, klub Rura

Zabrze, 23 listopada, klub CK Wiatrak

Olsztyn, 29 listopada, klub Nowy Andergrant

Bilety na koncerty Mr. KęKę kupisz na Biletomat.pl

KęKę wydaje nowy album, którego premiera jest zapowiedziana na 13 września. Jesienią rozpocznie się trasa Mr. KęKę. Sprawdź, czy raper odwiedzi również Twoje miasto! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →