Znamy pierwszego wykonawcę Miejski Hip Hop Festiwal 2020


05 listopada 2019

Obserwuj nas na instagramie:

#MHHF Miejski Hip Hop Festiwal to nowa inicjatywa twórców legendarnego Mazury Hip Hop Festiwalu. Wiemy już, kto pojawi się na krakowskim koncercie 15 lutego.

ReTo pierwszym wykonawcą na #MHHF Miejski Hip Hop Festiwal 2020

Igor Bugajczyk, czyli ReTo to aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych raperów na krajowym podwórku. Od 2016 roku dołączył do wytwórni NewBadLabel, dzięki czemu zyskał na popularności. W labelu Borixona wydał dwa legalne albumy K R U K i BOA, który dotarł do pierwszego miejsca Polskiej listy sprzedaży – OLiS.

ReTo – UA

Raper na swoim koncie ma także udział w akcji organizowanej przez PopkilleraMłode Wilki 2017. Od niedawna jest również członkiem chillwagonu, jednej z najpopularniejszych supergrup hip-hopowych w naszym kraju.

15 lutego 2020 roku będziemy mogli zobaczyć ReTo podczas koncertu w ramach #MHHF Miejski Hip Hop Festiwal w Krakowie. To najnowsza propozycja od organizatorów legendarnego Mazury Hip Hop Festiwalu, który w tym roku obchodził swoje osiemnaste urodziny. Festiwal zawita do pięciu polskich miast. Pierwszy z serii koncertów odbędzie się właśnie w Krakowie. Pozostałe cztery będą miały miejsce w Łodzi, Olsztynie, Warszawie i Koszalinie.

reto

Organizatorzy MHHF zapowiadają, że na festiwalowej scenie pojawią się artyści, których doskonale kojarzymy z występów podczas giżyckiej imprezy. Więcej o nowym festiwalu przeczytacie tutaj.

#MHHF Miejski Hip Hop Festiwal 2020 – bilety

Bilety na Miejski Hip Hop Festiwal 2020 możecie już kupić na stronie Biletomat.pl. Radzimy jednak pospieszyć się z zakupem, ponieważ znając organizatorów MHHF, będziemy mieli do czynienia z grubą imprezą.

#MHHF Miejski Hip Hop Festiwal to nowa inicjatywa twórców legendarnego Mazury Hip Hop Festiwalu. Wiemy już, kto pojawi się na krakowskim koncercie 15 lutego. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? ReTo pierwszym wykonawcą na #MHHF Miejski Hip […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →