Guzior i ReTo wyruszają we wspólną trasę koncertową!


13 grudnia 2018

Podziel się newsem:

Reprezentanci QueQuality i NewBadLabel powracają na klubowe sceny!

Niejednokrotnie na wspólnych trackach pokazywali, że świetnie się uzupełniają, a w 2019 wyruszą we wspólną trasę koncertową!

Guzior i ReTo wiosną zagrają 4 koncerty w najlepszych polskich klubach. Sprawdźcie, gdzie i kiedy na jednej scenie będzie można zobaczyć dwóch czołowych reprezentantów młodego pokolenia polskiej sceny rapowej. :)

Guzior i ReTo – koncerty 2019 – KUP BILET

  • 1 marzec 2019 – Poznań, Klub U Bazyla
  • 2 marzec 2019 – Zielona Góra, Klub Studencki Wyspa
  • 16 marzec 2019 – Katowice, Klub P23
  • 22 marzec 2019 – Warszawa, Klub Proxima

Guzior – reprezentant Młodych Wilków 4 z 2015 roku jest jednym z przedstawicieli młodego pokolenia polskich raperów, którzy mimo wieku i krótkiego stażu mają na swoim koncie osiągnięcia, których wielu może pozazdrości. Pierwszy legalny album studyjny Guziora – „Evil Twin”, wspiął się na sam szczyt OLiS-u oraz rozszedł się w nakładzie ponad 15 000 egzemplarzy, uzyskując status złotej płyty.

ReTo to obok Guziora jeden z czołowych reprezentantów młodego pokolenia polskiej sceny rapowej. Od początku związany z wytwórnią Borixona, NewBadLabel, w której wydał swój pierwszy album studyjny „K R U K”, aby powrócić w 2018 roku ze zróżnicowanym materiałem „BOA”. Uczestnik Młodych Wilków 5 w 2017 roku w swojej twórczości kładzie nacisk na wulgarne porównania i często nawiązuje do mitologii i popkultury. Na nowej płycie ReTo zaprosił do współpracy takich gości jak Quebonafide, ZetHa, Guzior, Avi, Louis Villain czy Jano PW.

 

Reprezentanci QueQuality i NewBadLabel powracają na klubowe sceny! Niejednokrotnie na wspólnych trackach pokazywali, że świetnie się uzupełniają, a w 2019 wyruszą we wspólną trasę koncertową! Guzior i ReTo wiosną zagrają 4 koncerty w najlepszych polskich klubach. Sprawdźcie, gdzie i kiedy na jednej scenie będzie można zobaczyć dwóch czołowych reprezentantów młodego pokolenia polskiej sceny rapowej. :) Guzior […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →