OKI – „Koła” – pierwszy teledysk promujący akcję Popkiller Młode Wilki 7


18 października 2019

Podziel się newsem:

Młode Wilki nadciągają, by rozdawać karty! To już siódma edycja flagowej akcji promującej nowe twarze na polskiej scenie hip-hopowej. Do sieci trafił już pierwszy klip. Sprawdzajcie!

OKI – Koła

Pierwszym raperem z tegorocznej ekipy Młodych Wilków jest OKI. Do sieci trafił numer pod tytułem Koła, wyprodukowany przez duet 2K i Michała Graczyka. Za klip odpowiada jeden z najpopularniejszych producentów teledysków – KOOZA. OKI na swoim koncie ma już dwa wydawnictwa – Oki & Near i 47universe.

Popkiller Młode Wilki 7

MlodeWilki7

To już siódma edycja flagowej akcji polegającej na selekcji, wyróżnieniu oraz wsparciu promocyjnym najciekawszych młodych talentów na polskiej scenie hip-hopowej. W dotychczasowych odsłonach pojawiły się takie czołowe dziś postaci polskiego rapu jak: KęKę, Białas, Tymek, Bedoes, ReTo, Sarius, Bisz, Guzior, Żabson, Gedz, Otsochodzi, PlanBe, White 2115, Jan-rapowanie, Bonson czy Wac Toja.

Siódma edycja trochę różni się od pozostałych. Doszło do zmiany kolejności udostępniania klipów. Pierwszy raz wspólny numer wszystkich uczesników akcji nie został udostępniony na początku. Przez sześć następnych tygodni, na kanale YouTube Popkillera pojawi się 12 solowych teledysków. Klipy udostępniane będą w systemie środa – niedziela.

Akcję zorganizował serwis Popkiller przy wsparciu marki Bacardi oraz wytwórni Def Jam Recordings Poland. Płyta Popkiller Młode Wilki 7 ukaże się już 29 listopada – wersję specjalną można zamawiać już w preorderze na stronie http://mlodewilki7.pl

Młode Wilki nadciągają, by rozdawać karty! To już siódma edycja flagowej akcji promującej nowe twarze na polskiej scenie hip-hopowej. Do sieci trafił już pierwszy klip. Sprawdzajcie! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →