KęKę i Paweł Domagała w teledysku do “Powiedz mi czemu”


07 listopada 2019

Obserwuj nas na instagramie:

W serwisie YouTube pojawił się teledysk KęKę do utworu z gościnnym udziałem Pawła Domagały, na który czekali chyba wszyscy fani obu artystów. Zobaczcie obrazek do Powiedz mi czemu.

KęKę feat. Paweł Domagała – Powiedz mi czemu

Jest takie powiedzenie, że prawdziwego mężczyznę nie poznaje się po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy. Przysłowie to możemy po części odnieść do tego, co KęKę przygotował swoim fanom. Do sieci trafił właśnie ostatni z teledysków promujący najnowszy album radomskiego rapera – Mr.KęKę. W opisie pod teledyskiem sam zainteresowany podzielił się z fanami przemyśleniami na jego temat.

Choć utwór Powiedz mi czemu otwiera krążek, to video do niego postanowiłem dać na końcu. Zależało mi, aby promocję albumu zaznaczyć mocnym akcentem. Dlatego oddajemy Wam, wyjątkowy teledysk. […] Gwiazdorska obsada, nieszablonowy pomysł, plus efekty specjalne “wyludniające Warszawę” pozwoliły nadać kawałkowi nowego charakteru

Trzeba przyznać, że klip do Powiedz mi czemu to kawał świetnej roboty. Obok rapera i Pawła Domagały na ekranie zobaczymy także Wojciecha Zielińskiego. Za reżyserie obrazka odpowiada natomiast Paweł Łukomski ze STUDIA 35.

KęKę – Mr.KęKę

Mr. KęKę to piąty legalny album w dorobku byłego zawodnika Prosto. Wydawnictwo na ponad dwa miesiące premierą zapewniło sobie status złotej płyty, aby w dniu swojego wydania dobić do platyny.

KęKę – trasa koncertowa

Warto przypomnieć, że raper jest w trakcie jesiennej trasy koncertowej promującej najnowszy krążek. Kękę pojawi się między innymi na koncercie w Gdyni, 30 stycznia. Szczegółową rozpiskę miast, w których wystąpi znajdziecie tutaj. Natomiast bilety możecie zdobyć na stronie Biletomat.pl. Musicie jednak się pospieszyć, bo wejściówki rozchodzą w zawrotnym tempie!

W serwisie YouTube pojawił się teledysk KęKę do utworu z gościnnym udziałem Pawła Domagały, na który czekali chyba wszyscy fani obu artystów. Zobaczcie obrazek do Powiedz mi czemu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →