kadr z klipu do utworu „Po co ten krzyk”

Paweł Domagała zaprasza do swojej „Narnii” na koncercie w Krakowie


20 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Paweł Domagała wydał swój czwarty studyjny krążek. Artysta wyruszy z płytą Narnia w trasę koncertową, podczas której odwiedzi między innymi Kraków.

Paweł Domagała prezentuję Narnię

Paweł Domagała parę lat temu rozkochał w sobie Polskę utworem Weź nie pytaj. Od tego czasu minęły już cztery lata, artysta zdążył wydać kolejną płytę, zaś w piątek 18 listopada światło dzienne ujrzał następny krążek muzyka – Narnia.

Moje płyty to dla mnie taki osobisty dziennik, rodzaj pamiętnika. Każda piosenka jest zapisem osobnego stanu, emocji czy refleksji, dlatego są to bardzo różne piosenki. Narnia, tytułowa piosenka, jest o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle. Dużo jest też w tych piosenkach nawiązań do literatury, do książek, które miała na mnie wpływ, ale nie będzie to piosenka literacka ani aktorska, uspokajam. Tytuł płyty nie jest przypadkowy – jestem wielkim fanem serii Opowieści z Narnii dlatego, że jest pełna alegorii, odniesień. Wierzę, że każdy ma w sobie taką Narnię i każdy na swój sposób musi stoczyć ten bój, żeby ją odzyskać i żeby mogło rządzić tam dobro

– mówił o płycie Paweł Domagała.

Paweł Domagała – Po co ten krzyk

Domagała, nowa płyta i klub Studio

Wraz z premierą płyty, artysta wyruszy w trasę koncertową, podczas której odwiedzi kilkanaście polskich miast. Jednym z nich będzie Kraków, gdzie Paweł Domagała zagra 4 grudnia w klubie Studio. Żeby udać się do krakowskiej Narnii, do starej szafy wchodzić nie trzeba, bo wejściówki na ten koncert są do zdobycia na stronie Biletomat.pl.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Paweł Domagała wydał swój czwarty studyjny krążek. Artysta wyruszy z płytą Narnia w trasę koncertową, podczas której odwiedzi między innymi Kraków. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →