Klub Wytwórnia jesiennym kuratorem kultury


29 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Łódź często spycha się gdzieś poza ten kulturalny nawias, mimo że miasto żongluje sporym asortymentem miejsc oraz wydarzeń, które poradzą sobie z wymaganiami koneserów. Jesienią serdecznie zapraszamy do Klubu Wytwórnia i zapewniamy: nikt nie wyjdzie stamtąd niezadowolony.

Klub Wytwórnia kusi jesienną dawką muzyki

Złota polska jesień zawsze była okresem muzycznych przesileń: nie tylko artyści, ale również ich fani są wówczas w trasie, goniąc za ulubionymi zespołami. Nie inaczej będzie w tym roku, bo choć zasady bezpieczeństwa obowiązują nadal, to przecież nie oznacza, że trzeba zrezygnować z przyjemności. W Klubie Wytwórnia w nadchodzącym sezonie zadzieje się dużo, dość dużo, by mieszkańcy Łodzi zaniechali jednak podróży. Koncerty wracają do tej kameralnej i klimatycznej przestrzeni, więc nie ma na co czekać – zobaczcie, kto wkrótce pojawi się w Waszym mieście.

Klub Wytwórnia Raz Dwa Trzy
fot. Radek Polak

Raz Dwa Trzy w Klubie Wytwórnia

Ten konkretny zespół zebrał już niemałe doświadczenie – nadchodzący koncert będzie bowiem jubileuszowym i urodzinowym. Grupa razem ze swymi fanami uczci trzydziestolecie spędzone na scenie. Raz Dwa Trzy odnieśli liczne sukcesy, a ich muzyka to pełna finezji gra z literackością. Tłumaczyli Osiecką i Młynarskiego, zagrali wiele koncertów, zdobyli ogromną popularność, wyrywając się jednocześnie z głównego nurtu muzyki. Zrobili dla siebie miejsce w niszy, którą dobrze zagospodarowali, a Wy macie okazję celebrować z nimi te wszystkie sukcesy.

Raz Dwa Trzy – Czy Te Oczy Mogą Kłamać

Raz Dwa Trzy – 17 października, Klub Wytwórnia, Łódź – bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Mikromusic w Klubie Wytwórnia

Zespół ma retro brzmienie, delikatność oraz pewną uroczą frywolność. Muzycznie to podróż parę dekad wstecz, gdzieś w rejony lat 80. i 60. Jest to wycieczka przyjemna, choć i na niej mogą przydać się chusteczki. Wokalistka Mikromusic Natalia Grosiak wabi głosem, czaruje, bawi. Na zbliżającym się koncercie grupa będzie promować swe najnowsze wydawnictwo, album Kraksa, zabrzmi więc rzecz o miłości i niefrasobliwości, o tym co w życiu dobre i złe.

Mikromusic – Kraksa

Mikromusic – 6 listopada, Klub Wytwórnia, Łódź – bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl

Kult w Klubie Wytwórnia

Kazik i jego zespół to takie postacie na polskiej scenie muzycznej, że nawet, jeśli nie słyszało się ani jednej ich piosenki, to słyszało się o nich. Absolutnie ikoniczni i jedyni w swoim rodzaju. Ich muzyka jest nieco bezczelna, lider – charyzmatyczny, teksty bezkompromisowe. Robią to co do nich należy od A do Z, nie zostawiając miejsca na niedociągnięcia artystyczne. Kult nie wzbrania się przed poruszaniem w swojej twórczości najbardziej aktualnych tematów i potrząsaniem tym polską świadomością. Przed nimi na scenie wystąpi grupa Wu-Hae.

Kult – Polska

Kult Pomarańczowa Trasa – 8 listopada, Klub Wytwórnia, Łódź – bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl

Paweł Domagała w Klubie Wytwórnia

Debiutował nie tak dawno, ale bardzo głośno. Obecnie fani Pawła Domagały czekają na trzeci album muzyka, natomiast kilka dni przed jego premierą, artysta wystąpi na koncercie w Łodzi.

Nowa płyta będzie wielkim powrotem do wszystkiego, co jest warte powrotu. Do pierwszych dojrzałych uczuć, do młodzieńczej, bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Do stanu, kiedy mamy poczucie, że świat stoi przed nami otworem i jeśli tylko się postaramy, spełnimy najważniejsze marzenia.

Takie oświadczenie wzmaga apetyt na występy live. Muzyk już wkrótce zagra w Klubie Wytwórnia, gdzie będzie można zweryfikować, czy faktycznie udało mu się połączyć tą artystyczną dojrzałość z chłopięcą wizją.

Paweł Domagała – Popatrz Na Mnie

Paweł Domagała – 29 listopada, Klub Wytwórnia, Łódź – bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Klub Wytwórnia – koncerty – bilety

Wszystkie wydarzenia w Klubie Wytwórnia odbywają się zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym. Wejściówki na koncerty są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Łódź często spycha się gdzieś poza ten kulturalny nawias, mimo że miasto żongluje sporym asortymentem miejsc oraz wydarzeń, które poradzą sobie z wymaganiami koneserów. Jesienią serdecznie zapraszamy do Klubu Wytwórnia i zapewniamy: nikt nie wyjdzie stamtąd niezadowolony. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →