„Zaraza” Kazika uzyskała status Platynowej Płyty

Podziel się newsem:

Nowa solowa płyta Kazika – Zaraza, po półtora tygodnia od premiery uzyskała status Platynowej Płyty. Złotem pokryła się jeszcze przed premierą.

Reklama

Album Zaraza, który swoją premierę miał 5 czerwca, to pierwszy solowy krążek Kazika od 2008 roku. Za warstwę muzyczną i aranżacje na płycie odpowiada multiinstrumentalista i kompozytor Wojtek Jabłoński. W nagraniach uczestniczył także Konrad Wantrych – klawiszowiec i kompozytor.

Na album składa się piętnaście premierowych kompozycji, w tym utwór Twój ból jest lepszy niż mój, który w ciągu kilku dni od premiery w serwisie YouTube zebrał kilkanaście milionów odsłon, a także zyskał gigantyczny odzew mediów i słuchaczy, głównie za sprawą afery w radiowej Trójce (pisaliśmy o tym tutaj). Wydawnictwo promowały także single Powiedzcie, że kochacie nas oraz Noże i pistolety.

Kazik – Twój ból jest lepszy niż mój

Zaraza Kazika ze statusem Platynowej Płyty

Już na dwa dni przed premierą krążek sprzedał się w ilości kwalifikującej do przyznania Złotej Płyty. Po niecałych dwóch tygodniach sprzedaży w sklepach muzycznych, wytwórnia SP Records wręczyła zespołowi Platynową Płytę. To duże osiągnięcie, zwłaszcza w sytuacji, gdy niemożliwe są koncerty czy tradycyjne formy promocji.

"Zaraza" Kazika Platynową Płytą

Album w formie fizycznej możecie kupić na w sklepach muzycznych i na stronie wytwórni SP Records. Płyta jest także dostępna do odsłuchu w serwisach streamingowych.

Kazik – Zaraza

fot. główne: Arek Szymański

Nowa solowa płyta Kazika – Zaraza, po półtora tygodnia od premiery uzyskała status Platynowej Płyty. Złotem pokryła się jeszcze przed premierą. Album Zaraza, który swoją premierę miał 5 czerwca, to pierwszy solowy krążek Kazika od 2008 roku. Za warstwę muzyczną i aranżacje na płycie odpowiada multiinstrumentalista i kompozytor Wojtek Jabłoński. W nagraniach uczestniczył także Konrad […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.