fot. materiały prasowe

Początek 2023 roku z Kazikiem. Artysta zagra w krakowskim Klubie Studio


30 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Najlepszy pomysł na rozpoczęcie 2023 roku? Zdecydowanie wybranie się na dobry koncert. Na przykład występ Kazika, który już w styczniu zagra w Krakowie.

Legendarne towarzystwo

Lider formacji Kult, która dla wielu Polaków była nieodłącznym elementem ich muzycznej młodości, dorastania, a często i dorosłości. Współzałożyciel i członek zespołów KNŻ, El Dupa, Buldog czy Yugoton. Wreszcie doceniony artysta solowy. Kazik to legendarna już postać postać, mająca na swoim koncie tysiące zagranych koncertów, które mniej lub bardziej rezonowały z zebraną pod sceną publiką. Ten szczególny, zagrany w 2019 roku podczas Pol’and’Rock Festival, pokazał jednak wielu, że muzyka potrafi łączyć pokolenia. To właśnie pod sceną wydarzenia organizowanego przez Jurka Owsiaka zebrało się blisko milion (!) osób, ustanawiając frekwencyjny rekord, który jeszcze długo nie zostanie pewnie pobity.

Przeczytaj także: Kazik o metafizyce i kosmosie w najnowszym odcinku Tourbusa Popkillera

fot. materiały prasowe

Doświadczenie, szeroki katalog znanych dobrze słuchaczom przebojów i jeszcze wiele do powiedzenia na polu artystycznym. Nic dziwnego, że Kazik wciąż przyciąga swoimi występami tłumy. Już niedługo będziecie mieli kolejną szansę obejrzeć go na żywo. Styczniowy koncert Kazika odbędzie się bowiem w Krakowie. To właśnie tam frontman Kultu ma zamiar dać kolejny pokaz buńczuczności i niebywałego talentu. Nie może was tam zabraknąć!

Kup bilety na koncert Kazika!

Jeśli więc jesteście zainteresowani styczniowym koncertem Kazika, bilety na jego występ znajdziecie już teraz na stronie Biletomat.pl.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celemjest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Najlepszy pomysł na rozpoczęcie 2023 roku? Zdecydowanie wybranie się na dobry koncert. Na przykład występ Kazika, który już w styczniu zagra w Krakowie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Kup bilety na koncert Kazika!

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →