Kazik o metafizyce i kosmosie w najnowszym odcinku Tourbusa Popkillera


10 maja 2021

Podziel się newsem:

W tym cyklu Popkillera, artyści wspominają najbardziej szalone koncertowe przygody oraz niesamowite przeżycia, które najmocniej zapadły im w pamięć podczas swoich koncertów. O doświadczeniach z Pol’and’Rocka w najnowszym odcinku Tourbusa opowiada Kazik.

Tourbus gości nie tylko raperów – w drugim sezonie słuchamy Kazika

Popkiller przyzwyczaił nas do soczystych koncertowych historii, wyciągniętych z szafy rapowych zawodników. Jednak nie tym razem – kolejnym gościem cyklu Tourbus okazał się bowiem Kazik. Frontman Kultu, postać barwna i znacząca na polskiej scenie muzycznej, w 11. odcinku serii opowiedział o swoich wrażeniach z legendarnego już koncertu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

Dla fanów cyklu jest to z pewnością spore zaskoczenie. Ostatnie trzy odcinki były poświęcone tegorocznym Młodym Wilkom. Swoje antenowe pięć minut dostali Floral Bugs, Janusz Walczuk oraz Szymi Szyms, a przed nimi koncertowymi perypetiami podzielili się m.in. VNM i Peja. Gdzie więc Kazik do tego hip-hopowego składu? Czy to zapowiada nową erę i rozszerzenie muzycznego kontentu Tourbusa?

Przeczytaj: „Zaraza” Kazika uzyskała status Platynowej Płyty

Kazik Tourbus powered by Tango

Kazik w Tourbusie Popkillera

Artysta ma za sobą lata występów i tysiące zagranych koncertów, aczkolwiek pośród nich, znajduje się jeden naprawdę szczególny. Mowa tu oczywiście o tym zagranym podczas Pol’and’Rock Festival 2019, na którym Kult zgromadził rekordową, niemal milionową publiczność. Takie rzeczy nie zdarzają się często, a jednak, Kazik wraz z zespołem dokonał prawie niemożliwego. Nic więc dziwnego, że z tego koncertu ukazało się DVD, dokumentujące historyczny moment w historii zespołu.

Interakcja z publicznością z tym ogromem ludzi, który się pojawił był swoiście nieziemski. To było dla mnie przeżycie kosmiczne

– opowiada Kazik

Zobacz: Kult zgromadził milion pod sceną – będzie płyta!

W najnowszym odcinku Tourbusa, artysta opowiada, co czuł wychodząc na scenę i z jakimi wrażeniami musiał się zmierzyć wiedząc, że zagra dla największej publiczności, jaką kiedykolwiek zgromadził pod sceną. Ba – jaką kiedykolwiek, ktokolwiek zgromadził na swoim koncercie podczas Pol’and’Rocka, a wcześniej także Woodstocku.

Kazik – „Woodstock to był kosmos!” – Tourbus (S02E11)

Kazik – Kołobrzeg – Giżycko – bilety

Artysta zagra koncerty w Kołobrzegu oraz Giżycku, promując swoją najnowszą płytę. Wejściówki na poszczególne występy znajdziecie na stronie Biletomat.pl.


Wszystkie odcinki Tourbus zobaczysz w aplikacji Tango

Tourbus powstał dzięki współpracy Popkillera Tango App. Zatem, jeżeli chcecie być na bieżąco z całym cyklem, to odsyłamy Was właśnie do aplikacji Tango.

tango widzimy się na mieście

W tym cyklu Popkillera, artyści wspominają najbardziej szalone koncertowe przygody oraz niesamowite przeżycia, które najmocniej zapadły im w pamięć podczas swoich koncertów. O doświadczeniach z Pol’and’Rocka w najnowszym odcinku Tourbusa opowiada Kazik. Tourbus gości nie tylko raperów – w drugim sezonie słuchamy Kazika Popkiller przyzwyczaił nas do soczystych koncertowych historii, wyciągniętych z szafy rapowych zawodników. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kazik | 25 lipca, Kołobrzeg | 30 lipca, Giżycko

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.