Tourbus powered by TangoPeja wspomina swój najlepszy i najgorszy koncert


31 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Peja w najnowszym odcinku serii Tourbus wspomina między innymi swój najlepszy koncert. Przywołuje także najgorsze historie związane z występami na żywo. Sprawdźcie szczegóły

Tourbus powered by Tango!

To już kolejny odcinek drugiej serii powracającego po dwuletniej przerwie popularnego cyklu Popkillera. Tym razem Tourbus zasilany jest przez aplikację Tango, dzięki której poznacie najlepsze wydarzenia w Waszym mieście.

Jednakże, dla osób, które nie do końca kojarzą czym jest seria Tourbus, już spieszymy z tłumaczeniem. Dzięki tej serii poznacie najlepsze, czasami zaskakujące historie i anegdoty związane z hip-hopową, koncertową rzeczywistością.

W ramach drugiej serii Tourbus, swoimi koncertowymi wspomnieniami podzielili się już LiroyMr. Polska. Natomiast ostatnim zaproszonym gościem był Rahim, który z okazji 20-lecia kultowej Kinematografii, podzielił się historią związaną z pierwszym koncertem po premierze albumu.

Tourbus – Rahim

Tourbus – Peja wspomina najlepszy i najgorszy koncert

Peja

Peja na hip-hopowej scenie jest obecny już od prawie 30 lat i wcale nie zamierza zwalniać tempa. 2020 był dla poznańskiego MC bardzo owocny studyjnie, bowiem wydał on aż 3, trzymające poziom albumy: EPkę 2050, długogrający Black Album oraz kolejną EPkę – AR-15.

Peja – AR-15 – odsłuch albumu

Jednak pomimo tak owocnego w muzykę roku, Rychu odczuwa ogromny niedosyt związany z brakiem występów na żywo. Z tego też powodu, redakcja Popkillera postanowiła zaprosić rapera do najnowszego odcinka Tourbusa, w którym raper opowiedział między innymi o swoim najlepszym koncercie w życiu.


Wszystkie odcinki Tourbus zobaczysz w aplikacji Tango

Tourbus powstał dzięki współpracy Popkillera Tango App. Zatem, jeżeli chcecie być na bieżąco z całym cyklem, to odsyłamy Was właśnie do aplikacji Tango.

Tango Rytmy

Peja w najnowszym odcinku serii Tourbus wspomina między innymi swój najlepszy koncert. Przywołuje także najgorsze historie związane z występami na żywo. Sprawdźcie szczegóły Tourbus powered by Tango! To już kolejny odcinek drugiej serii powracającego po dwuletniej przerwie popularnego cyklu Popkillera. Tym razem Tourbus zasilany jest przez aplikację Tango, dzięki której poznacie najlepsze wydarzenia w Waszym […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →