Popkiller powraca z kultowym cyklem. Tourbus powered by Tango nadjeżdża!


20 listopada 2020

Podziel się newsem:

Tourbus, to kultowy hip-hopowy cykl, w którym poznamy historie, a także wyjątkowe momenty i spotkania, które miały miejsce podczas tras koncertowych. Sprawdźcie szczegóły.

Tourbus – wspomnienia i anegdoty

Wini w jednej ze swoich słynnych rozmów stwierdził, że raperem można nazwać się dopiero wtedy, gdy regularnie grywa się koncerty. Zatem nic dziwnego, że koncerty przez wielu nazywane są esencją hip-hopu. To właśnie podczas nich jesteśmy w stanie poczuć na własnej skórze emocje jakie towarzyszą raperom podczas grania utworów i po prostu świetnie się bawić.

Jednak, na pewno każda z osób, która kiedykolwiek była na jakimś koncercie, nieważne, czy to w klubie, czy podczas jakiegoś festiwalu, zastanawiała się jak wygląda backstage i co tam się dzieje, przed i po koncercie.

Z odpowiedzią na te pytanie przychodzi, a właściwie to podjeżdża Tourbus, kultowy cykl realizowany przez ekipę Popkillera. Poznamy w nim wyjątkowe i niezapomniane historie z koncertów, czy afterów.

Wsiadasz do Tourbusa?

Tourbus powraca do nas po prawie dwuletniej przerwie. W pierwszej jego odsłonie, swoimi historiami podzielili się między innymi Grammatik, Deys, Bonson, Solar, Young Igi, czy Paluch. Natomiast, pierwszym gościem drugiej serii cyklu był Liroy. Sprawdźcie zatem jakimi ciekawymi historiami podzielił się popularny Scyzoryk.

Tourbus – Liroy

Wydaje mi się, że powrót projektu, to coś czego teraz na prawdę potrzebujemy. Z wielką przyjemnością, chociaż myślami powrócę do czasów, w których mogliśmy beztrosko bawić się na koncertach i festiwalach.

I teraz najważniejsze, cykl Tourbus powstał we współpracy z Tango App. To właśnie tam znajdziecie wszystkie odcinki drugiego sezonu.

tango widzimy się na mieście

Tourbus, to kultowy hip-hopowy cykl, w którym poznamy historie, a także wyjątkowe momenty i spotkania, które miały miejsce podczas tras koncertowych. Sprawdźcie szczegóły. Tourbus – wspomnienia i anegdoty Wini w jednej ze swoich słynnych rozmów stwierdził, że raperem można nazwać się dopiero wtedy, gdy regularnie grywa się koncerty. Zatem nic dziwnego, że koncerty przez wielu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →