kadr z video

Chivas gościem w nowym odcinku Tourbusu Popkillera


25 maja 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Na pokład Tourbusu Popkillera zawitał kolejny gość. Tym razem o swoich koncertowych wspomnieniach opowiedział Chivas. Uczestnik tegorocznej akcji Popkiller Młode Wilki, który właśnie zaliczył swój fonograficzny debiut.

Chociaż bez solowego koncertu na koncie

Muzyczny profil Chivasa zdążyliśmy już dokładnie przybliżyć w momencie, gdy Młode Wilki wystawione na sezon 2021 prezentowały swoje umiejętności. Młody raper i producent znajduje się obecnie kilka dni po premierze swojego pierwszego albumu, płyty zatytułowanej Nauczyłem się przeklinać. A co z tym związane, obecny debiutant zbyt dużo własnych wspomnień koncertowych nie ma… Rzetelniej sprawę ujmując, nie ma ich wcale. Chivas, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął od rocka i metalcore’u, swojego solowego koncertu nie miał jeszcze okazji zagrać. Pierwszy scenicznym występem tego Młodego Wilka był natomiast koncert White’a 2115, na którym Chivas pojawił się w roli… DJ’a. Dwudziestoparolatek na scenie pojawił się jeszcze kilka razy, jednak jak sam przyznaje, nie wspomina tego dobrze…

Zagrałem jeszcze dwa razy jako hypeman. Raz grałem Highlife, piosenkę z Blachą. Wyciągnął mnie zza DJ-ki i cieszę się, że nie ma żadnego nagrania w Internecie z tego koncertu, bo nie śpiewałem na auto-tune, tylko było to wszystko surowe i brudne. Tak, że na pewno bardzo źle to brzmiało. I to właśnie takie moje najważniejsze wspomnienie jeśli chodzi o pierwsze doświadczenie z majkiem na scenie. Hype’owałem jeszcze ze dwa razy w życiu ale też dobrze nie wspominam tych sytuacji. (…) Także nigdy nie grałem swojego koncertu jeszcze, ale myślę, że lada moment się to wydarzy”.

o swoich koncertowych wspomnieniach opowiada Chivas.

Chivas gościem Tourbusu Popkillera
O swoich koncertowych wspomnieniach opowiada Chivas

Chivas w nowym odcinku serii Tourbus

Chivas zaliczył właśnie premierę swojego pierwszego albumu

W miniony piątek na rynku ukazał się oficjalny debiut Chivasa, album zatytułowany Nauczyłem się przeklinać. Na płucie znajdziemy łącznie piętnaście utworów, które sam autor określa jako mocne i ciekawe piosenki. Chivas przyznaje również, że sam zaskoczył się ich poziomem. Najnowszym singlem natomiast, promującym album Nauczyłem się przeklinać jest zobrazowany teledyskiem numer hellcat redeye. Gościnnie, oprócz White’a2115 pojawia się w nim także Szpaku, w którego to wytwórni GUGU ukazał się właśnie opisywany debiut Chivasa.

Chivas feat. White2115, Szpaku – hellcat redeye

Młody Wilk Popkillera wydał w ostatnim dniach swój debiutancki album, który promuje teraz w towarzystwie White2115 i Szpaka.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →