Młode Wilki, czyli Gverilla, Feno, Cukier, Kara i Chivas w kolejnym singlu akcji Popkillera


29 marca 2021

Podziel się newsem:

Tegoroczna akcja Popkillera powoli dobiega końca. Przed weekendem otrzymaliśmy przedostatni singiel, który wspólnie nagrały Młode Wilki wystawione na sezon 2021.

Drugi etap przedsięwzięcia Popkiller Młode Wilki 8 polega na nagrywaniu singli przez uczestników akcji podzielonych na dwie grupy. Wcześniej Berson, Hodak, Floral Bugs, rip scotty, Szymi Szymsz i Janusz Walczuk zaprezentowali surowy banger 6 Głów. Drugi z singli tej części akcji jest dedykowany raczej młodszym słuchaczom rapu. Grupie odbiorców, którą Popkiller miał mocno na względzie, typując swoją jedenastkę przyszłości.

Popkiller Młode Wilki 8 - etap 2 - Gverilla, Feno, Cukier, Kara, Chivas
Popkiller Młode Wilki 8 – etap 2 – Gverilla, Feno, Cukier, Kara, Chivas

Otrzymaliśmy zatem singiel, przez Popkiller określony porcją uśmiechu i tropikalnego klimatu. Zaserwowali nam ją Gverilla, Feno, Cukier, Kara i Chivas. Ostatni z wymienionych, do spółki z soDrumatic, zadbał również o warstwę muzyczną numeru Daj mi czas. Producent na koncie ma m.in. hitowe Bez Strachu Palucha. Jego zaangażowanie jako beatmakera niewątpliwie podnosi walory najnowszego singla Młodych Wilków.

Popkiller Młode Wilki 8 – Daj mi czas (prod. SoDrumatic / Chivas)

Ostatni singiel akcji Popkiller Młode Wilki 8 wyprodukował Chris Carson

W ten poniedziałek, w sieci pojawi się ostatni singiel tegorocznej akcji Popkillera. Będzie to numer Gdy zapada zmrok, które stado Młodych Wilków nagrało już w komplecie. Pierwszy raz usłyszymy zatem całą jedenastkę przyszłości na jednym beacie. Beat ten przygotował Chris Carson. To właśnie autor muzyki na Redrum Słonia wyprodukował utwór, na których zarapowali rip scotty, Kara, Floral Bugs, Chivas, Hodak, Cukier, Szymi Szyms, Feno, Berson, Gverilla i Janusz Walczuk.

Tegoroczne przedsięwzięcie dobiega końca Utwór „Daj mi czas” na beacie soDrumatic jest przedostatnim singlem akcji Popkiller Młode Wilki 8

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →