kadr z teledysku „kupić jej gaz czy torebkę?”

Chivas nadal się waha, czy „kupić jej gaz czy torebkę”


16 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Chivas promuje album młody say10 kolejnym singlem. Tym razem zawodnik GUGU stawia pytanie, czy kupić jej gaz czy torebkę”.

Premiera nowego singla Chivasa nie poszła tak, jak planowano?

Wczoraj w serwisach streamingowych zadebiutował nowy singiel Chivasa zatytułowany kupić jej gaz czy torebkę?. Kilka godzin po publikacji utwór zniknął z Internetu, by później powrócić zarówno w streamingu, jak i z teledyskiem na YouTube.

Zobacz: Chivas naprawdę lubi anyżowe żelki. Zawodnik GUGU zapowiedział drugi album

Oprócz warstwy tekstowej gospodarz zadbał również o produkcję muzyczną. Mix wykonał Jan Szarecki, a mastering Marek Walaszek. Reżyserią klipu zajął się Mikołaj Komaniecki, natomiast zdjęciami Mikołaj Piwowarski.

Chivas – kupić jej gaz czy torebkę?

młody say10 za rogiem

Premiera drugiej płyty podopiecznego Szpaka już 22 września. Na krążku znajdzie się dziesięć piosenek, a wszystkie z nich wyprodukował Chivas. W oficjalnym sklepie GUGU trwa właśnie przedsprzedaż. Wytwórnia informuje, że w ramach wyróżnienia posiadacze fizycznych kopii otrzymają wersje utworów, które będą się różnić od tych w serwisach streamingowych.

Chivas – młody say10 – tracklista albumu

1. anyżowe żelki
2. narcyz
3. koleżanko mojej byłej
4. drzewko
5. to ostatni raz gdy jadę nad bałtyk
6. miałem kolegę bartka
7. kupić jej gaz czy torebkę?
8. jesteś najlepszy/najlepsza
9. mam chyba za drogie auto
10. prevka na płytę może (młody say10

chivas młody say10
okładka albumu młody say10, GUGU 2022

Raper rusza w trasę koncertową

Tydzień po premierze albumu Chivas ruszy w Polskę promować swój ostatni projekt. Lista występów obejmuje kilkanaście miejscowości, a ostatnia z nich jeszcze nie została odsłonięta. Nie będą to jednak wszystkie koncerty Chivasa, ponieważ raper pojawi się zapewne na GUGU Festivalu, który odbędzie się 10 grudnia w Gdańsku.

Chivas – młody say10 tour – sprawdź daty

 • 30 września – Łódź
 • 1 października – Wrocław
 • 7 października – Warszawa
 • 8 października – Lublin
 • 14 października – Poznań
 • 21 października – Rzeszów
 • 22 października – Kraków
 • 28 października – Katowice
 • 29 października – Zielona Góra
 • 3 listopada – Toruń
 • 4 listopada – Szczecin
 • 5 listopada – Gdańsk
 • 26 listopada – Ostrów Wielkopolski
 • 3 grudnia – TBA


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Chivas promuje album młody say10 kolejnym singlem. Tym razem zawodnik GUGU stawia pytanie, czy kupić jej gaz czy torebkę”. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Premiera nowego […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →