kadr z teledysku „Pod kapturem"

27.Fuckdemons świętuje 16. urodziny nowym singlem


27 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

27.Fuckdemons skończył 16 lat. Z tej okazji reprezentant GUGU wydał nowy singiel zatytułowany Pod kapturem.

Reprezentant GUGU z urodzinowym singlem

Wczoraj na oficjalnym kanale GUGU światło dzienne ujrzał nowy singiel małoletniego reprezentanta wytwórni. Utwór Pod kapturem powstał z myślą o 16. urodzinach rapera. Za produkcję odpowiedzialny jest PSR, natomiast mix i mastering wykonał DJ Fauda. Piosence towarzyszy teledysk, który nakręcił Pan Filmowiec.

Urodzinowy numer Pod kapturem opowiada o mojej codzienności, o realiach, o tym kim jestem i z czym się zmagam. Przedstawia rzeczy z którymi musiałem się pogodzić, lub takie do których dojrzałem na tyle by je dostrzec, choć jestem tylko nastolatkiem który chciałby żyć bez większych problemów. Mimo, że piosenka jest bardzo osobista, kieruję ją do osób, które boją się być sobą, osób które boją się postawić „na swoje” w strachu ze ktoś to zburzy.

– pisze 27.Fuckdemons o singlu (pisownia oryginalna)

27.Fuckdemons – Pod kapturem

W marcu raper wydał debiutancki album

30 marca na rynku fonograficznym ukazała się pierwsza płyta 27.Fuckdemonsa spod szyldu GUGU zatytułowana Nic się nie stało. Na materiał składa się jedenaście piosenek, a obok nastoletniego nawijacza pojawili się Luq, Szpaku, Rip Scotty oraz Esceh.

Zobacz: 27.Fuckdemons Nic się nie stało: terapia w formie płyty [recenzja]

Po półrocznej przerwie od wydawania muzyki chciałem wrócić z czymś, co będzie „terapią” dla mnie jak i dla moich słuchaczy, ale jednocześnie czymś, co można słuchać i w tych lepszych chwilach. Chcę pokazać, że problemy ludzi w wieku nastoletnim nie zawsze są błahostkami, poprzez ujawnianie mojego prywatnego życia w muzyce. Urodziłem się po to, by to robić, w ten sposób możesz właśnie teraz słuchać NIC SIĘ NIE STAŁO.

– opisuje materiał autor.

27.Fuckdemons – Nic się nie stało – odsłuch albumu

27.Fuckdemons skończył 16 lat. Z tej okazji reprezentant GUGU wydał nowy singiel zatytułowany Pod kapturem. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Reprezentant GUGU z urodzinowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →