Materiały prasowe

Nowy singiel 27.Fuckdemons – sprawdź „JAŹNIE”

Podziel się newsem:

Na oficjalnym kanale youtube’owym 27.Fuckdemons pojawił się drugi singiel artysty wydany pod szyldem GUGU, wytwórni Szpaka. Zobacz!

27.FuckdemonsJAŹNIE

Wraz z premierą teledysku wystartował preorder debiutanckiego krążka rapera pt. Nic się nie stało. Premiera albumu została zaplanowana na 31 marca, a zakupić możecie go w tym miejscu. Dodatkowo poznaliśmy tracklistę wydawnictwa.

Tracklista albumu 27.Fuckdemons

27.FUCKDEMONS x SZPAKU – ZESPÓŁ COTARDA (PROD. GOT BARSS)
27.FUCKDEMONS – JAŹNIE (PROD. KUBI PRODUCENT)
27.FUCKDEMONS x ESCEH – NIEDOSTĘPNY (PROD. GOT BARSS)
27.FUCKDEMONS – ROZPACZ (PROD. GOT BARSS)
27.FUCKDEMONS x LUQ – PSYCHOLOGIKA (PROD. GOT BARSS)
27.FUCKDEMONS – CZAS (PROD. GOT BARSS)
27.FUCKDEMONS x RIP SCOTTY – JUŻ NIE UMIEM (PROD. GOT BARSS)
27.FUCKDEMONS – PRZED LUSTREM (PROD. PSR)
27.FUCKDEMONS – JEŚLI ZMIENIE SIĘ (PROD. GOT BARSS)
27.FUCKDEMONS – POWOLI ZJADA ZŁO (PROD. AZANN)
27.FUCKDEMONS – BUNT (PROD. MACIEK K)

27.Fuckdemons nowym zawodnikiem GUGU

Nie tak dawno temu label GUGU ogłosił nowego twórcę w swoim szeregach. W tym celu wrzucili na swój kanał trwający lekko ponad minutę filmik przedstawiający sylwetkę młodego rapera, za którym stoi niezlykretik.

27.FUCKDEMONS | Nowa postać w świecie GUGU

Raper nie skomentował zbyt wylewnie dołączenia do GUGU. Opublikował jedynie tajemniczą zapowiedź mówiącą, że od tej chwili godzina 17:27 będzie często towarzyszyć jego fanom.

Choć 27.Fuckdemons debiutuje w wytwórni Szpaka, to jednak nie można go nazwać żółtodziobem na polu rapowym, mimo młodego wieku. Przedtem działał niezależnie, dodając kawałki na swój kanał youtube’owy, który subskrybuje blisko 30 tysięcy osób. Wykręcał na nim spore wyświetlenia – rekordowym pod tym względem materiałem jest Nie ufaj nikomu z kwietnia zeszłego roku, który opiewa na ponad osiemset sześćdziesiąt tysięcy odtworzeń. Ma na koncie współprace m.in. z LeederemLuqiem oraz szychvlem.

27.Fuckdemons
27.Fuckdemons, źródło: kadr z teledysku

Przeczytaj także: Nullizmatyk i Filipek publikują drugi singiel z „Antyviral” oraz przesuwają premierę płyty

Na oficjalnym kanale youtube’owym 27.Fuckdemons pojawił się drugi singiel artysty wydany pod szyldem GUGU, wytwórni Szpaka. Zobacz! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił 27.Fuckdemons – […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →