kadr z teledysku

Wytwórnia GUGU ruszyła z preorderem albumu kolejnego zawodnika


27 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Reprezentant GUGU, esceh, szykuje się do premiery albumu. Krążek Dzieciak, było po mnie ukaże się jeszcze tej zimy.

Wytwórnia Szpaka promuje kolejne wydawnictwo

Wczoraj na YouTube pojawił się teledysk do singla mogen david rapera działającego pod pseudonimem esceh. Utwór wyprodukowali Clearmind oraz Michał Graczyk. Za mix utworu odpowiedzialny jest Grrracz. Wideo nakręcił Dawid Wilkus, jednak klip zmontował Pan filmowiec. Wraz z premierą utworu ruszył preorder najnowszego materiału esceha zatytułowany Dzieciak, było po mnie.

esceh – mogen david

Krążek Dzieciak, było po mnie ukaże się 17 lutego. Jak podaje wytwórnia, liczba wersji fizycznych albumu jest limitowana i nigdy nie pojawi się w regularnej sprzedaży, więc jedyną szansą na posiadanie płyty CD jest jej kupno w preorderze. Wydanie fizyczne zawiera również pakiet wlepek oraz dwa niepublikowane wcześniej utwory.

Zobacz: Szpaku powraca z albumem? Tajemnicze wideo na Instagramie rapera

Dzieciak, było po mnie – czyli koniec pewnego etapu w mojej muzyce, w którym było po mnie. Początek etapu, w którym będzie po Was ale po mnie pewnie trochę też. Każdy z tych numerów został napisany przeze mnie w różnych momentach mojego życia. Ja teraz jestem gdzieś indziej, czaisz mordziu? Było po mnie i o tym to jest. 

– informuje esceh.

GUGU postanowiło odkryć wszystkie tajemnice, tak że w związku z tym pojawiła się również okładka oraz tracklista z pełną listą gości i producentów. Oprócz gospodarza na dzieciak, było po mnie usłyszymy także m.in. Bonsona i Szpaka. Wśród producentów znaleźli się chociażby Kubi Producent, waveboy, PSR i Worek.

esceh – dzieciak, było po mnie – tracklista

 1. nie kochały hip hop (prod. DDayzy x ADZ)
 2. dzieciak, było po mnie (prod. PUMA)
 3. mogen david (prod. Clearmind x Michał Graczyk)
 4. TIKI (prod. Clearmind x Worek)
 5. bądź prawdziwy (prod. GØHER)
 6. TITI ft. ino sott, madi rpg (prod. Got Barss)
 7. SHAOLIN (prod. rejjson)
 8. muszę szybko zarobić ft. 27.fuckdemons
 9. wybacz mi ft. Bonson (prod. Clearmind)
  BONUS. ZIZI (prod. waveboy)
  BONUS. GWIZDKI (prod. PSR)
  BONUS. MOËT ft. Szpaku (prod. Lucassi & Kubi Producent)
esceh okładka gugu
okładka albumu Dzieciak, było po mnie, GUGU 2022

W oficjalnym sklepie GUGU, wraz ze sprzedażą albumu, ruszył także oficjalny merch odnoszący się do nadchodzącego krążka. Fani esceha mogą zakupić koszulkę oraz bluzę z kapturem w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym lub fioletowym. Oprócz odzieży w sklepie pojawił się także aluminiowy młynek.

Reprezentant GUGU, esceh, szykuje się do premiery albumu. Krążek Dzieciak, było po mnie ukaże się jeszcze tej zimy. Wytwórnia Szpaka promuje kolejne wydawnictwo Wczoraj na YouTube pojawił się teledysk do singla mogen david rapera działającego pod pseudonimem esceh. Utwór wyprodukowali Clearmind oraz Michał Graczyk. Za mix utworu odpowiedzialny jest Grrracz. Wideo nakręcił Dawid Wilkus, jednak […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →