kadr z teledysku „Jaźnie”

27.fuckdemons wraca z nowym singlem po ciepło przyjętym debiucie


25 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po wydaniu debiutanckiego krążka w szeregach GUGU 27.fuckdemons publikuje kolejny utwór. W singlu Jak dawniej nastoletni raper rozlicza się z przeszłością.

Nowy singiel nastoletniego zawodnika GUGU

Po kilku miesiącach od premiery debiutu Nic się nie stało 27.fuckdemons publikuje nowy singiel. Za produkcję piosenki Jak dawniej odpowiada Raff J.R., natomiast mix i mastering wykonał Jan Wiliński.

Zobacz: 27.fuckdemons Nic się nie stało: terapia w formie płyty [recenzja]

Dziś o 15:00 na kanale GUGU ukaże się również teledysk do numeru. Reżyserią wideo zajął się @niezlykretik, który współpracuje z raperem od początku.

27.fuckdemons – Jak dawniej

Zanim Max trafił do wytwórni Szpaka, działał na własny rachunek. Nic się nie stało zadebiutowało pod koniec marca. Wydawnictwo składa się z jedenastu piosenek, gdzie oprócz gospodarza pojawili się inni zawodnicy GUGU, jak Rip Scotty, Esceh oraz Szpaku. Wśród zaproszonych znalazł się także LUQ. Jak podkreśla sam autor, krążek był formą terapii dla zainteresowanego. Album promowały takie single, jak Zespół Cotarda, Niedostępny i Jaźnie. Najpopularniejszy z klipów, Zespół Cotarda z udziałem Młodego Simby, zebrał ponad milion wyświetleń w pół roku.

Przeczytaj także: Szpaku kończy trasę koncertową. Z tej okazji podzielił się planami związanymi z GUGU

Po półrocznej przerwie od wydawania muzyki chciałem wrócić z czymś, co będzie “terapią” dla mnie jak i dla moich słuchaczy, ale jednocześnie czymś, co można słuchać i w tych lepszych chwilach. Chcę pokazać, że problemy ludzi w wieku nastoletnim nie zawsze są błahostkami, poprzez ujawnianie mojego prywatnego życia w muzyce. Urodziłem się po to, by to robić…

– pisze raper o debiutanckim krążku.

27.fuckdemons – Nic się nie stało – odsłuch albumu

Po wydaniu debiutanckiego krążka w szeregach GUGU 27.fuckdemons publikuje kolejny utwór. W singlu Jak dawniej nastoletni raper rozlicza się z przeszłością. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy singiel nastoletniego […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →