Kadr z teledysku „w płuckach"

zibex z bardzo osobistym, nowym singlem. Na feacie 27.fuckdemons


03 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Na oficjalnym kanale youtube’owym zibexa pojawił się nowy kawałek promujący jego nadchodzącą płytę. Wraz z premierą piosenki raper ruszył z preoderem swojego wydawnictwa. Sprawdź!

zibex & 27.fuckdemons – w płuckach

Bit do kawałka wyprodukował Culten. Mixem i masteringiem zajął się Kamil „Eze” Izdebski.

w płuckach to drugi singiel z albumu NO RESPECT, którego preorder wystartował równo z premierą tego kawałka. Powracamy do storytellingów, śmiesznych anegdotek, wersów, które po pierwszym usłyszeniu od razu siedzą w Twojej głowie. Na płycie nie brakuje również emocji, zibex nagrywał tę płytę przez ponad rok, przez co możemy spodziewać się tak naprawdę wszystkiego. WBIJAJ NA NORESPECT.SHOP I ZAMÓW PREORDER!

– czytamy w opisie numeru

Nowa płyta zibexa

Premiera krążka o tytule NO RESPECT jest datowana na 15 lipca. Jak do tej pory zwiastował go jeden singiel – Bongo. W przedsprzedaży zamówicie go na stronie baisel.pl. Dostępnych jest kilka wariantów: możecie zamówić album w wersji NO RESPECT 2PACK, NO RESPECT HOODIE BOX, NO RESPECT JARAJTO BOX i NO RESPECT T-SHIRT BOX. Do każdej z tych konfiguracji dołączony jest inny pakiet dodatków.

okładka albumu NO RESPECT

Gość zibexa na tracku, 27.fuckdemons, niedawno oficjalnie zadebiutował swoją pierwszą płytą wydaną pod szyldem GUGU. Nic się nie stało na streamingi trafiło 30 marca. Z naszą recenzją wydawnictwa zapoznacie się w tym miejscu. Od tamtej pory mieliśmy szansę usłyszeć go dwukrotnie – najpierw w singlu, który opublikował z okazji swoich 16. urodzin, teraz na feacie u autora NO RESPECT.

27.fuckdemons
27.fuckdemons, źródło: kadr z teledysku u ciebie

Przeczytaj także: White 2115 otrzymał wyróżnienie od ZPAV, choć Pretty Boy nie miał jeszcze premiery

Na oficjalnym kanale youtube’owym zibexa pojawił się nowy kawałek promujący jego nadchodzącą płytę. Wraz z premierą piosenki raper ruszył z preoderem swojego wydawnictwa. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →