Kadr z teledysku

Nowy track zibexa i Sir Micha – „tak, jesteś najlepsza”


11 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Wrzucony dziś na Spotify track zibexa i Sir Micha zwiastuje nadchodzący nowy album rapera, NO RESPECT. Sprawdź szczegóły.

Kawałek jest już trzecim singlem z nowego albumu zibexa, obok piosenek takich jak Ona Chciała Jarać z Wac Toją i Ronniem Ferrarim oraz Bonga wyprodukowanego przez pukasza. Możemy go już posłuchać na Spotify, na Youtubie ma się natomiast ukazać dziś o 16:00.

tak, jesteś najlepsza – wprowadza nas w klimat nadchodzącego albumu NO RESPECT nad którym pracuje sam wykonawca, a wszystko dzieje się pod okiem Sir Micha. Powracamy do storytellingów, śmiesznych anegdotek, wersów, które po pierwszym usłyszeniu od razu siedzą w Twojej głowie. Nad całym projektem pracuje grupa ludzi, która ma za zadanie dostarczyć wam idealnie dopracowany krążek.

– czytamy w opisie klipu

Podkładem muzycznym do kawałka oraz mixem i masteringiem zajął się Sir Mich. Za teledysk odpowiedzialny jest @cygaan.

zibex – tak, jesteś najlepsza

Sylwetka zibexa

Pod koniec 2020 roku ukazał się legalny debiut rapera zatytułowany XX. W całości wyprodukował go Sergiusz. Album poruszał temat problemów psychicznych, zahaczał o sprawy społeczne i polityczne, ukazywał również chaos w głowie oraz przemyślenia artysty. Zapewnił mu spory rozgłos – uzbierał swoje pierwsze miliony wyświetleń pod teledyskami. Czy zasłużenie? Można dyskutować o jego umiejętnościach rapowych, ale jednego nie można mu odmówić – oryginalnej stylówy i wyróżniania się z tłumu. Z pewnością zibex należy do grona postaci, dzięki którym nasza scena jest niezwykle barwna. Dopóki nie zapowiedział kolejnego albumu i nie zaczął sukcesywnie wrzucać zwiastujących go tracków, w zasadzie nie było o nim głośno. Należy do jednego z tych twórców, w przypadku których muzyka gra pierwsze skrzypce i jeżeli jej akurat nie tworzy, to o nim nie słychać.

Zibex
Zibex – „XX”, okładka albumu

Wrzucony dziś na Spotify track zibexa i Sir Micha zwiastuje nadchodzący nowy album rapera, NO RESPECT. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Kawałek jest już trzecim singlem z nowego albumu zibexa, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →