materiały promocyjne

Piotr Połać łączy siły z zibexem i Sir Michem w singlu „Kim jesteś?”


24 września 2021

Podziel się newsem:

Piotr Połać, znany m.in. z zespołu Bracia Figo Fagot ponownie współpracuje z Sir Michem. Artyści promują wspólny projekt razem z zibexem singlem Kim jesteś?

Piotr Połać, Sir Mich i zibex w jednym utworze

Piotr Połać łączy siły z Sir Michem w większym projekcie, który nazwali FIGO’86. Promocję wspólnego albumu artyści rozpoczynają singlem z gościnnym udziałem zibexa, który w zeszłym roku opublikował debiutancki album XX. Utwór wzbogacono o teledysk, za którego produkcję odpowiedzialni są Magdalena Bielecka oraz Przemek Osiński z Wild Films. Reżyserią obrazu zająć się Grzegorz Foryszewski. Singiel ma być dokładnym odwzorowaniem klimatu, którego słuchacze maja się spodziewać na całym projekcie.

Figo’86 feat. zibex – Kim jesteś?

Zobacz: Białas, Muniek Staszczyk, Kuba Więcek i Sir Mich w jednym utworze

Połać i Sir Mich szykują album

Członek takich zespołów jak Bracia Figo Fagot, PROND, Darmozjady! czy Proces oraz Sir Mich znany przede wszystkim z długoletniej współpracy z Tede, postawili na lata osiemdziesiąte. Według deklaracji autorów, wspólny album duetu osadzony będzie w mrocznym klimacie. Premierę płyty zaplanowano na końcówkę 2021 roku.

Projekt z Sir Michem chodził nam po głowie od kilku lat. Chcemy zrobić coś innego, czego do tej pory nie mieliśmy okazji zrealizować w ramach naszych dotychczasowych projektów muzycznych.

Mówi Połać.

Sir Mich z kolejną platyną

Producencka połowa duetu FIGO’86 poinformowała za pośrednictwem Instagrama o kolejnym platynowym wyróżnieniu w karierze. Tym razem naczelny producent NWJ otrzymał platynową płytę za utwór Tam gdzie wy stworzony razem z Kalim, Klaudią Szafrańską i PlanemBe w ramach akcji Pepsi Taste The Beat.

sir mich
media społecznościowe Sir Micha

Połać nie kończy z Braćmi Figo Fagot

Fani zespołu Bracia Figo Fagot mogą spać spokojnie. Mimo nowego projektu, Piotr Połać dalej występuje z Bartoszem Walaszkiem. Formacja zagra już 22 października w Zabrzu w CK Wiatrak, natomiast 20 listopada twórcy odwiedzą Wrocław, gdzie zagrają w Centrum Koncertowym A2. Bilety na oba wydarzenia cały czas są dostępne na Biletomat.pl.

Zobacz: Bracia Figo Fagot zagrają w Warszawie

Piotr Połać, znany m.in. z zespołu Bracia Figo Fagot ponownie współpracuje z Sir Michem. Artyści promują wspólny projekt razem z zibexem singlem Kim jesteś? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Bilety na koncerty Braci Figo Fagot

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →