Co za połączenie! Białas, Muniek Staszczyk, Kuba Więcek i Sir Mich w jednym utworze


21 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Białas, Muniek Staszczyk, Kuba Więcek i Sir Mich – jesteście ciekawi, co może wyjść z takiego połączenia? Sprawdźcie singiel Do Ciebie mówię – trzecią odsłonę Pepsi Taste The Beat.

Pepsi Taste The Beat znów w natarciu. Białas i Muniek Staszczyk w jednym utworze

Pepsi Taste The Beat – międzygatunkowy i – jak się okazuje – międzypokoleniowy projekt muzyczny odkrywa kolejne karty i ukazuje swoją trzecią już odsłonę. Tym razem naprawdę wyjątkową, bowiem w jednym utworze spotkała się legenda polskiej sceny rockowejMuniek Staszczyk oraz jeden z czołowych przedstawicieli sceny rapowej w tym kraju – Białas! Dodatkowo towarzyszy im Kuba Więcek – saksofonista i kompozytor, nadzieja polskiego jazzu.

Białas, Muniek Staszczyk, Kuba Więcek, Sir Mich - Do Ciebie mówię [Pepsi Taste The Beat]
fot. Adrian Todorczuk/Ewenement

Z tego spotkania kilku różnych, muzycznych biegunów postał singiel Do Ciebie mówię, za którego produkcję, jak w przypadku poprzednich odsłon Pepsi Taste The Beat odpowiada Sir Mich. Sami organizatorzy mówią, że jest to najbardziej niespodziewana kolaboracja artystyczna w tym projekcie. Trudno się z tym nie zgodzić! Posłuchajcie!

Pepsi Taste The Beat: Białas, Muniek Staszczyk, Kuba Więcek, Sir Mich – Do Ciebie mówię

Sprawdź pozostałe odsłony Pepsi Taste The Beat

Nowym utworem Do Ciebie mówię, Pepsi Taste The Beat ponownie podkreśla, że do muzyki warto podchodzić w sposób nowatorski i nieoczywisty. Dzięki temu powstają właśnie tak wyjątkowe kompozycje jak ta, czy wcześniejsze Nigdy Sam z udziałem Sariusa, BARANOVSKIEGO i Jakuba Józefa Orlińskiego, czy Tam Gdzie Wy nagrane przez Kaliego, Klaudię Szafrańską i PlanBe. Jak widać, warto łączyć gatunki. Przekonajcie się!

Pepsi Taste The Beat: Sarius, BARANOVSKI, Jakub Józef Orliński, Sir Mich – Nigdy Sam

Pepsi Taste The Beat: Kali, Klaudia Szafrańska, PlanBe, Sir Mich – Tam Gdzie Wy

zdjęcie główne: fot. Dagmara Szewczuk

Białas, Muniek Staszczyk, Kuba Więcek i Sir Mich – jesteście ciekawi, co może wyjść z takiego połączenia? Sprawdźcie singiel Do Ciebie mówię – trzecią odsłonę Pepsi Taste The Beat. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →