Najlepsze teledyski tygodnia: Klaudia Szafrańska z ENZU, Daniel Bloom i Iwona Skwarek…


28 listopada 2016

Podziel się newsem:

Dzięki Heartbreaks & Promises wracamy na chwilę do lata, Daniel Bloom łączy dzieci, ważki i matematykę, Fair Weather Friends podróżują w czasie, Ten Typ Mes zastępuje ludzi przez lodówki, Lion Babe oprowadzają po Nowym Jorku.

Klaudia Szafrańska / ENZU – Ulotne (Flirtini: Heartbreaks & Promises Vol. 3)

Premiera trzeciej części składanki Heartbreaks & Promises coraz bliżej. Wydawnictwo, na którym zgromadzono 16 kawałków stworzonych przez polskich producentów sceny elektronicznej we współpracy z rodzimymi wokalistami, zapowiada się naprawdę obiecująco. Projekt, którego oficjalna premiera zaplanowana jest na 21 grudnia, promuje klip zrealizowany przez Anię Bystrowską oraz Alana Willmanna. Teledysk, który udało im się stworzyć do kawałka „Ulotne”, w którym wokalnie udziela się Klaudia Szafrańska, a za produkcję odpowiada ENZU, przykuwa świetnymi kadrami, modowym zacięciem i nieoczywistą estetyką. Ten wideoklip sprawi, że zatęsknicie za latem.

Daniel Bloom feat. Iwona Skwarek – Lovely Fear

Piąty i ostatni już singiel z wydanego w ubiegłym roku krążka Daniela Blooma „Lovely Fear” doczekał się teledysku. Tytułowa piosenka, do której tekst napisała Gaba Kulka, a na której wokalnie udziela się Iwona Skwarek z Rebeki, otrzymała oprawę wizualną przygotowaną przez samego muzyka. Bloom odpowiedzialny był zarówno za zdjęcia, jak i reżyserię oraz scenariusz obrazu. Klip jest nieco odrealnioną wizją dziecięcych marzeń. Oprócz trójki dzieciaków oraz ważki, w teledysku ważną rolę odgrywa teoria względności.

Fair Weather Friends – Sunday

Formacja Fair Weather Friends po raz kolejny udowadnia, że ma świetne wyczucie estetyki. Ich klipy zawsze przykuwają uwagę pomysłem i realizacją. Pozytywnie zaskakuje również teledysk do numeru „Sunday”, który zapowiada nowy materiał zespołu. Choć pomysł na klip stylizowany na program telewizyjny wydawać może się wtórny, chłopaki obronili go charyzmą i humorem. Reżyserem teledysku, dzięki któremu cofamy się się do innej epoki, jest Szymon Antoni Jędrys.

Ten Typ Mes – Pokaż mi dom

Kawałek „Pokaż mi dom” promuje nową płytę Tego Typa Mesa zatytułowaną AŁA. Numer o współczesnym problemie trapiącym wiele związków, których zmartwienia sprowadzają się do pytania „Gdzie mieszkać?”, doczekał się ciekawego klipu. Jego autorem jest Witek Michalak, który zamiast ludzi, w głównej roli obsadził sprzęt AGD. Lodówki jedzą razem kolację, wychodzą na imprezy, randki, robią testy ciążowe, chodzą do ginekologa. Za zdjęcia odpowiedzialny był Tomasz Czernicki.

Lion Babe – Got Body

Duet Lion Babe sprawi, że zamarzycie o wycieczce do Nowego Jorku. Od ich nowego klipu do kawałka „Got Body” pochodzącego z krążka Begin trudno oderwać wzrok. Obraz pełen jest inspirujących przestrzeni i postaci. Artyści oprowadzają nas po swoich ulubionych miejscach, wśród nich jest sklep winylowy i azjatycka knajpa. Jillian Hervey radośnie tańczy na nowojorskiej ulicy, a Lucas Goodman w skupieniu tworzy muzykę. Podglądamy również jak imprezują wraz ze swoimi przyjaciółmi. Reżyserem obrazu jest Julian Branciforte.

Dzięki Heartbreaks & Promises wracamy na chwilę do lata, Daniel Bloom łączy dzieci, ważki i matematykę, Fair Weather Friends podróżują w czasie, Ten Typ Mes zastępuje ludzi przez lodówki, Lion Babe oprowadzają po Nowym Jorku. Klaudia Szafrańska / ENZU – Ulotne (Flirtini: Heartbreaks & Promises Vol. 3) Premiera trzeciej części składanki Heartbreaks & Promises coraz […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →